Sahte Sevgili (Sam Yeli) - Cathy Williams - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sahte Sevgili (Sam Yeli) – Cathy Williams

Sahte Sevgili (Sam Yeli) – Cathy Williams

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Yıl: Eylül 2014
Eklenme: Mayıs 5th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 112
Yazar: Cathy Williams

2.488 Kişi Tarafından Görüldü

Gabriel Lucio Cruz, yıllar önce gerçek kimliğini gizlemiş ve Alex’le yaşadığı, bir yıllık tutkulu beraberliğin ardından aniden ondan ayrılmıştır.

Alex, işvereninin nişanlısına İspanyolca tercümanlık yapmak için çağrılınca, eski sevgilisi Lucio’nun, yeni işvereni olduğunu öğrenir ve işinden ayrılır.

Alex’i tanıyan Lucio, onu bulur ve düğününden önce hayatını değiştirecek bir sürprizle karşılaşır. Yıllar çok şeyi değiştirmiştir ama değişmeyen tek şey bedenlerinin birbirine olan özlemi ve coşkusudur.

Lucio’nun ısrarları, Alex’in itirazlarına rağmen onları tekrar bir araya getirebilecek midir?

GİRİŞ

Gabrıel sekreterinin seri ayak seslerini ofisinin kapısında, duyduğunda rahat bir nefes aldı.

Masasının üstünde yüksek topuklu ayakkabılarıyla oturup ayaklarını sallayan ve kısacık eteğim çekiştirerek oturan Crisıobd, son yirmi dakikadır durmadan konuşuyordu. Mağazaları dolaşmam gerekiyor diyordu, düğün merasimi yakın bir zamandaydı ve her şey mükemmel olmalıydı ve onun hiçbir şekilde tüm detayları annesinin tutmakta ısrar ettiği ekomik düğün organizatörüne bırakmaya niyeti yoktu.

Cıistobcl bütün bu noktaları, uzun dalgalı sarı saçlarını savurarak ve öne doğru eğilerek dolgun göğüslerinin Gabilerin gözünden kaçmamasını sağlayarak belirtmişti. Cristobel vücudunu kullanmaktan hiç çekinmezdi ve bu konuda kendine güveni tamdı.

Gahrid in dikkati birkaç dakikalığına onun üzcıinc toplanmış olsa da şu an onun odadan çıkmasını ve o çok sevdiği pahalı mağazalara gitmesini sabırsızlıkla bekliyordu. Aslında Crisrobel’ın ne yaptığı ve nereye gittiği umurunda değildi. Onun acilen telefon görüşmeleri yapması, birkaç rapor hazırlaması gerekiyordu ve Cıistobekin tiz sesi artık başını ağrıtmaya başlamıştı.

Tabii, doğal olarak sabırsızlığını bastırmak zorunda kalmıştı çünkü nede olsa nişanlısıydı ama sekreteri onunla mağazaları dolaşacak İspanyolca bilen bir personel bulduğunu söylediğinde neredeyse ona sarılacaktı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.