Sahra - Burcu Demet - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sahra – Burcu Demet

Sahra – Burcu Demet

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2014
Eklenme: Mart 12th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 640
Yazar: Burcu Demet

2.269 Kişi Tarafından Görüldü

Umutsuz ve başkalarına çözülmez bağlarla bağlanmış bir aşk onlarınki…

Mirza ve Sahra, imkânsız ve büyük aşkın bir birini inkâr eden iki fatihi.

Sevgi yok, aşk yok Sahra’nın dünyasında… Yanılsamalar dünyasındaki, aptalca hayaller onlar sadece. Umutsa… şekil değiştiriyor kalbinde. Beğenilmek yeter ona. Mirza, onun büyüdüğünü görsün, yeter. Onunla birkaç saat… sadece birkaç saat. Başka dileği yok.

Beni sevdiğini düşündüğüm herkesin beni terk ettiği dünyamda, sevmesinler beni artık… Hoyrat ellerime her alışımda kırılan, camdan narin bir oyuncak sevgi.

Sevgi, hayatımdan koparılarak çıkarılan insanlar demek benim için, sevgi terk edilişin ilk işareti.
“Seni seviyorum…” söyleyenin vedası bana.

“Başlangıcı ve bitişi sadece ben olayım. Sadece benim tenime karışsın teni… Sadece benim olsun Sahra’m. Tüm gizemlerini bana açsın, ruhunda girmediğim tek kapalı oda kalmasın istiyorum.”

“Artık ilk adımları atıldı geceyi teslim alan dansın…

Çalılıkların ve tikenlerin arasından çıktım çoktan. Özenli bir çabayla kurulmuş kapanların tam ortasında Sahra… Kozasından sıyrıldığında kelebeğin güzelliğinin de ötesi olduğunu kefşediyor gözlerim. Bana açılan sayfanın okunmuş olduğu gerçeği canımı yakıyor hayatımda.”

GİRİŞ

Oturduğum yerden onu izliyorum. Kumral saçlarının arasında ışığın dans edişine bakıyorum. Vicdanım sızlamaya başlar gibi oluyor sanki. Zayıflık mı? Hayır, zayıflığa yer yok. Zayıf olmayacağım onun karşısmda. Dişe diş kanakan… O geliyor aklıma yeniden… Kan bürüyor sanki gözlerimi, şimdi kızıl bir hare Sahra. Sahra şimdi av …

Bense çalıların arkasında saklanarak avını izleyen panterim sadece. Beni izleyen biri olsa dudaklarımın nasıl da küstah bir ifadeyle kıvrıldığını söyler herhalde ve nasıl yırtıcı baktığıma ona. Eminim söyler, çünkü daha önce de duydum bu yorumları. İçimden kahkahalarla gülmek geliyor onunla her göz göze gelişimde.

Ah Sahra… Güzel, küçücük Sahra… Gözlerini her kaçırışında dünü düşündüğünü bilıyorum. Nasıl da ürkek ve masumdu kollarımın arasında. O kadar kolay kendinden geçiyor ki, o kadar tecrübesiz ki aşk düellolarında…

Ona her gülümseyişimde bembeyaz teni alacalanıyor, dünün anılarının arasında. Dikkatle bakıyorum her hareketine. Aslında tüm masumiyetinin içinde ne kadar davetkâr olduğunu bilip bilmediğini merak ediyorum bazen.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.