Saftirik Greg'in Günlüğü 1 - Jeff Kinney - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Saftirik Greg’in Günlüğü 1 – Jeff Kinney

Saftirik Greg’in Günlüğü 1 – Jeff Kinney

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2012
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 220
Yazar: Jeff Kinney

3.662 Kişi Tarafından Görüldü

Epsilon Gençlik Kulübü okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg’le tanıştırıyor.

Yazar ve illüstratör Jeff Kinney’in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem de büyüklerin gülerek okuyacakları bir günlük çıkıyor.

Çocuk olmanın ne zordur değil mi? Gelişimini henüz tamamlamamış ufaklıklarla, her gün tıraş olmak zorunda olan zamanların aynı sıralarda oturmak zorunda kaldığı ortaokulda okuyan Saftirik Greg’in Günlüğü bir zamanlar benzer şikâyetlerle dolu olan yetişkin okuyucuları ve halen aynı sıkıntıları çeken gençleri oldukça eğlendirecek.

Erkekler günlükleri tutmaz – değil mi?

Her ailenin akraba olabileceği unutulmaz bir çocuk tarafından anlatılan, heyecan verici ve yenilikçi şekilde resimlendirilmiş yeni bir serinin lansmanı

Bu yeni bir okul yılı ve Greg Heffley kendini yarı okula giden zayıfların koridorları daha uzun, daha kaba ve daha traş olan çocuklarla paylaştığı orta okula itiyor. Hazır olmadan önce büyümenin tehlikeleri, Greg’in günlüğüne kaydettiği kelimeler ve çizimlerle benzersiz bir şekilde ortaya çıkar.

Bu ilk dizinin kitaplarından biri olan Greg, yolculuğu boyunca yan kolu olan Rowley’i almaktan mutluluk duyuyor. Ancak Rowley’nin yıldızı yükselmeye başladığında Greg, en iyi arkadaşının yeni popülerliğini popülerliğini kendi avantajına kullanmaya, arkadaşlıklarını komik bir şekilde test edecek bir olaylar zincirini başlatmaya çalışıyor.

Yazar / illüstratör Jeff Kinney okul hayatının artan acısını hatırlıyor ve çocuk olmanın zorluklarını özümseyen yeni bir kahraman türü ortaya koyuyor. Greg’in günlüğünde dediği gibi, “Benden sadece ‘Sevgili Günlüğü’, benden de ‘Sevgili Günlüğü’ olmamı beklemeyin.” Neyse ki bizim için, Greg Heffley’in yapamayacağını söylediği ve gerçekte yaptığı şey iki kişi. çok farklı şeyler.

Mayıs 2004’te Funbrain.com’da yayınlanmasından bu yana, Wimpy Kid’in Günlüğü’nün Web sürümü 20 milyon tekil çevrimiçi okuyucu tarafından izlendi. Bu yıl, günde ortalama 70.000 okuyucu bulunuyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.