Şafak Vakti - Stephenie Meyer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şafak Vakti – Stephenie Meyer

Şafak Vakti – Stephenie Meyer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Temmuz 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 319
Yazar: Stephenie Meyer

770 Kişi Tarafından Görüldü

 

Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir.

 

Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

 

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık’ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma’da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

 

Şafak vakti, 37 farklı dilde 40 milyondan fazla satan Alacakaranlık Serisinin yazarı Stephenie Meyer’den serinin son kitabı Şafak Vakti…Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar ve nasıl savaşırdınız?

 

Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınız’sa bunu nasıl vermemezlik ederdiniz?

 

fakat onu gerçekten seviyorsanız?

 

Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmuşsa, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışması değilmidir ?

 

Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarata, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ve öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir.

 

Hadiki bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

 

Alacakaranlık efsanesinin heyecanla beklenen son kitabı, Şafak Vakti, milyonları büyüleyen bu romantik hikâyenin sırlarını ve gizemlerini aydınlatıyor.

 

Şafak Vakti ’nde önemli olan şey mutlu sonlar değil; son derece tatminkar olması. Publishers Weekly

 

Özet

 

“Korkma,” diye mırıldandım.“Biz birbirimize aitiz.”  Vücudumdaki her hücrenin gerçekten canlı olduğunu hissedebiliyordum. “Sonsuza kadar,” diyerek onayladı beni.

 

Sırlar ve gizem… Büyüleyici bir aşk hikayesinin heyecanla beklenen son kitabı, Bella artık kararını verdiğine göre; gerçekten bu bağlar sonsuza dek kopmuş olabilirler miydi?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.