Rüyamsın - Mira Yelkenci - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Rüyamsın – Mira Yelkenci

Rüyamsın – Mira Yelkenci

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 436
Yazar: Mira Yelkenci

2.653 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk mı tesadüfleri sever, yoksa tesadüfler mi aşkı?

 

Normal şartlarda bir araya gelmesi, hele ki âşık olması imkânsız iki insandı onlar; tuhaf ama güzel bir rastlantı olmasa! Başka kimliklere büründükleri, büyülü ve olağanüstü bir gece… Ve kocaman bir yanlış anlaşılmanın ortasına düşen akıl almaz bir aşk.

 

Rüya geçmişi acılarla dolu, kardeşine annelik ederken tek başına güçlü durmaya çalışan bir kadın… Adı gibi güzelliği ile hayaller kurduran! Ve Ali Tekin iş dünyasının vazgeçilmez ismi, sosyal ortamların vazgeçilemeyen adamı, duygusal ilişkilerin dokunulamayanı… Kadınların gözdesi! Gerçek kimlikleri ile tekrar karşılaşsalar neler yaşanırdı? Bir gece, bir ömre bedel olur muydu? Yoksa tüm ezberler kaldığı yerden devam mı ederdi?

 

Yalanlar, sonsuza uzanan bir aşkın engeli mi yoksa başlangıcı mı olurdu?

 

Özet

 

Rüya anne ve babasını  uçak kazasında kaybetmiş, kardeşi ozan ile teyzesinde bir süre yaşamış fakat yaşadığı eski nişanlısı tarafından olaylar yüzünden en yakın arkadaşının tanıdığı vasıtasıyla istanbula gelmiştir.

 

Rüya zeki bir kız olmakla beraber merhametli ve  sevdikleri için fedakar biridir..

 

Kardeşi ozanın okul masrafları özel ihtiyaçları kendini hep arka plana atmış iş arkadaşıyla gidiceği tatilden vazgeçmiştir kader dediğimiz şey banunun gidiceği tatilin sevgilisi değilde rüya ile gitmesine neden olur ve olaylar bu şekilde başlar, tatilde ilk çarpılaştığı kişiden etkilenen rüya banu ile şakalar yaparken çok büyük bir yanlış anlamaya sebep olur ve ali tekin eski nişanlısı ve sevgili kuzeni ile karşılaşır ali tekini sevgilisi ile tanıştırır..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.