Requiem (Delirium Serisi 3) - Lauren Oliver - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Requiem (Delirium Serisi 3) – Lauren Oliver

Requiem (Delirium Serisi 3) – Lauren Oliver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 297
Yazar: Lauren Oliver

1.038 Kişi Tarafından Görüldü

Duvarları yıkan Michael için…

Yine rüyalarımda Portland’ı görmeye başladım.Alex dirilmiş ama aynı zamanda değişmiş, çocukken birbirimize anlattığımız hayalet hikâyelerinden fırlamış bir canavar gibi çarpıklaşmış hâlde yeniden ortaya çıktığından beri geçmiş yakama yapıştı.

Dikkat etmediğimde kaynayan su gibi köpük köpük yüzeye çıkıyor ve beni aç gözlü parmaklarıyla çekiştiriyor.

Bunca yıl boyunca beni buna karşı uyarmışlardı: Göğsümdeki ağır yüke, beni uyanık olduğum anlarda da takip eden kâbus parçalarına karşı.

Carol teyze kafamın içinde, seni uyarmıştım, diyor.Rachel, sana söylemiştik, diyor. New York City Men yaklaşık yirmi yirmi beş kişi geldik:Kuzgun, Çivi, Julian ve ben, ayrıca Dani, Gordo ve Pike,bunun yanı sıra çoğunlukla sessiz kalıp talimatlara uymayı seven on beş kişi dalıa.Ve Alex. Ama o benim Alex’im değil: Hiçbir zaman gülümsemeyen, gülmeyen ve ağzını bıçak açmayan bir yabancı.

White Plaiııs’in dışındaki depoyu ana yurt olarak kullanan diğerleri güneye ve batıya dağıldılar. Depo artık şüphesiz boşaltılmış ve terk edilmiştir.

Lena, artık Direniş’in aktif bir üyesi. Şehirlerde yavaş yavaş büyüyen isyan, Yabanıl ’da tam bir devrime dönüşüyor. Lena ise kavganın tam merkezinde. Lena ve arkadaşları Yabanıl’a göç ediyor. Ama artık Yabanıl da güvenli değil. İsyan dalgası tüm ülkede yavaş yavaş yayılırken hükumet Geçersizler’in varlığını inkar edemiyor.

Devriyeler, isyanları bastırmak için sınırların dışına çıkıyor. Lena, giderek daha tehlikeli bir yere dönüşen Yabanıl’da hayatta kalmaya çalışırken en yakın arkadaşı Hana, yeni belediye başkanının nişanlısı olarak güvenli ve sevgisiz bir geleceğe hazırlanıyor. İki eski arkadaş, sınırın iki yanında farklı hayatlar sürüyor. Ta ki hikayeleri birleşene dek.

”Bu kitabı okumaya başlamadan önce cep telefonlarınızı kapatın ve planlarınızı erteleyin. Çünkü bir kez okumaya başladınız mı duramayacaksınız. Müthiş bir distopya.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.