Replika - Lauren Oliver - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Replika – Lauren Oliver

Replika – Lauren Oliver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Kasım 14th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 303
Yazar: Lauren Oliver

809 Kişi Tarafından Görüldü

Replika – Lauren Oliver, Florida kıyısına yakın ıssız bir adaya konuşlanmış Haven Enstitüsü uzaktan sakin, hatta güzel görünür.

Ancak kilitli kapılara yaklaştıkça askeri muhafızlarca korunması ve koruyucu giysiler bambaşka bir hikâye anlatır. Haven esasında binlerce replikanın doğup büyüdüğü ve gözlem altında tutulduğu gizli bir araştırma enstitüsüdür.

Yabancısı oldukları tehditkâr dünyada yolları, kendi tehlikeli sorularının peşine düşen Gemma adlı bir yabancıyla kesişir.
Ayrı ayrı da okunabilen hikâyeler hemde bir romanın iki parçası.  Replika, her yüzünde ayrı bir hikâye anlatan serinin ilk kitabı.

Gemma’nın hayatı hastanelerde geçmiştir.

Ancak onu tanıdığını dile getiren bir yabancı kendini kaçırmaya yeltenince Gemma ailesinin geçmişini araştırmaya başlar ve babasının gizemli Haven Enstitüsü’yle gizli bir bağlantısı olduğunu öğrenir.

Ayrı ayrı da okunabilen hikâyeler hemde bir romanın iki parçası.  Replika, her yüzünde değişik bir hikâye anlatan serinin ilk kitabı.

“Replika – Lauren Oliver” için 1 Yorum

  • N.G. Kabal kitapları da gelsin lütfen . Lordlar ve varisler , gecenin hikayesi serisi aylema-aşeka-dora , gençlik serüveni

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.