Redlaw (Kızıl Göz) - James Lovegrove - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Redlaw (Kızıl Göz)  –  James Lovegrove

Redlaw (Kızıl Göz) – James Lovegrove

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Mayıs 4th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 342
Yazar: James Lovegrove

945 Kişi Tarafından Görüldü

Yuvanın nüfusu, toplamda 20’miydi. Bazen, yeniler geldiğinde ya da var olan üyeler ayrıldığında, toplam sayı bundan iki üç kişi daha fazla ya da daha az olabiliyordu, fakat genel anlamda rakam yirmi olarak sabitlenmişti. Yirmi, en uygun sayı gibi görünüyordu. Sürdürülebilirdi.

Düzenleyici etkenlerden biri, yiyecekti. Etrafta çok fazla yoktu. Fareler, beslenmenin ana kaynağıydı. Onları, sahipsiz kediler ve köpekler; yalnız güvercinler ve yarasalar izliyordu. Yirmi kişinin karnını doyurmak ve susuzluğunu gidermek için yeterli av bulunabiliyordu; fakat anca onlara yetiyordu.

İnsanlar, pek tavsiye edilmezdi. Çekiciydi, ancak menünün dışındaydı. Bir insanı kaçırıp öldürmek, yuvanın varlığına dikkatleri çekme riskini almak demek olurdu. Yuvanın sakinleri, mümkün olduğunca fark edilmeden yaşamaya çalışıyordu.

Varlıklarını duyurmak istemiyorlardı. Böylece, hayatta kalma şansları olurdu. Neticede, onlar tehlike oluşturuyordu. Vampirler, bu ülkede hoş karşılanmıyordu. Kimse onları istemiyordu. Dahası, kimse onların halinden anlamıyordu. Amerika’da duygular kemikleşmişti. Güçlü toplumsal akımlar yürürlükteydi. Oyunda, belirli düşman güçler vardı. Tehlike…

“Klasik bir şekilde zekice ve sürükleyici… Berrak, özlü bir biçimde yazılmış; tutarlı, sürükleyici bir okuma sunuyor. Anthony Howowitz’in tüm yapıtlarını okuyanlar ya da henüz onun üstesinden gelememişler için altın değerinde.” Kill Swap üzerine, The Times

“Aksiyon bir saniye bile durmuyor, fakat Lovegrove’un olayların akışının dizginlerini sıkıca elinde tuttuğu da oldukça açık bir şekilde görülüyor… Oldukça keyifli bir okuma ve aynı zamanda durup düşünmenize de neden oluyor. Umarım bu, yalnızca tek bir kitap olarak kalmayıp, bir serinin başlangıcı olur.”Redlaw üzerine, Graeme’s Fantasy Book Review

özet

John Redlaw, Khalid tarafından yakalanır ancak kaçmayı başarır. Bir sonraki durağı ABD olacaktır.

Burada Kızıl Göz denen bir ekip vampirlere saldırmaktadır. Redlaw önce Çaykovski adında bir süper vampir ile ilişkiye geçer. Bu arada Tina Checkley adında oldukça hırslı bir amatör gazeteci ile tanışır.

Kızıl Göz ekibi, bir ilaç vasıtasıyla yarı vampir olan paralı askerlerdir. Başlarında Albay Jacobson vardır ve onun da teğmen Berger ile ilişkisi vardır. Bu ekibi kiralayan adam ise, Redlaw’ın öldürdüğü Nathaniel’in arkadaşı meşhur milyarder Howard Farthingale’dir.

Kızıl Göz ekibi ve Howard, Japon ortağın da yardımıyla Redlaw’un peşine düşer.

Herkesin sadakatinin sorgulanacağı bu dönemde Redlaw ne yapacaktır?

Tina istediği şöhrete ulaşabilecek midir?

Artık vampirlere karşı eskisi kadar olumsuz olmayan Redlaw, Howard ve Kızıl Göz ekibini alt erebilecek midir?

Soluksuz okunacak mükemmel bir roman.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.