Rakipler - Vi Keeland - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Rakipler – Vi Keeland

Rakipler – Vi Keeland

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mayıs 9th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 296
Yazar: Vi Keeland

4.565 Kişi Tarafından Görüldü

 

Sophia Sterling ve Weston Lockwood arasındaki rekabet onlar doğmadan çok öncesine dayanıyordu. Büyükbabaları gençliklerinde yakın dost ve iş ortaklarıyken, paylaşamadıkları bir kadının aşkı uğruna tüm gemileri yakmışlardı.

 

Bu savaştan galip çıkamayınca da kendi otel imparatorluklarını kurmuş ve ezeli rakipler hâline gelmişlerdi. Esas kadın Grace Copeland ise ilk göz ağrıları olan otele prestij katmakla meşguldü.

 

Sterlingler ile Lockwoodlar arasındaki çekişme sonraki nesillere aktarılmış ve aradan geçen altmış yılda biraz olsun azalmamıştı. Ta ki Grace oteli iki düşman aileye miras bırakana kadar.

 

Normalde Sophia, Weston’dan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışırdı. Ancak ikisinin de bildiği üzere her kavgaları tek bir şekilde sonlanıyordu: Yatakta. Bu artık sadece bir hisse savaşı değil, geçmişin rövanşıydı.

 

Ateş ve buzun savaşından hangisi sağ çıkacaktı?

 

Özet

 

Weston Lockwood ve benim aramdaki husumet sunakta başladı. Düğüne sadece ikimiz de katılmadık ve nikah, ikimiz de doğmadan on yıllar önce gerçekleşti.

 

Dedelerimiz en iyi arkadaşlar ve iş ortaklarıydı, en azından büyükbabamın düğün gününe kadar. – müstakbel gelini ağzından kaçırınca onunla evlenemedi çünkü o da Weston’ın büyükbabasına aşıktı.

 

İki adam, aynı zamanda üçüncü iş ortakları olan Grace Copeland için yıllarını savaşarak geçirdi. Ama sonunda, hiçbiri kalbinin yarısını diğerinden çalamadı. Sonunda hepsi kendi yollarına gittiler.

 

Babalarımız aile geleneğini kan davası olarak sürdürdü.

 

Sonra Weston ve ben de yaptık. Çoğunlukla, ta ki kavgayı başlatan kadının öldüğü ve beklenmedik bir şekilde dünyanın en değerli otellerinden birini dedelerimizin paylaşması için bıraktığı güne kadar…

“Rakipler – Vi Keeland” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.