Psikopat IV - Mihri Mavi - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Psikopat IV – Mihri Mavi

Psikopat IV – Mihri Mavi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 413
Yazar: Mihri Mavi

1.515 Kişi Tarafından Görüldü

Kartlar bir kez daha dağıtılıyor… Oyun herkes için yeniden başlıyor!

 

Ben zifiri karanlık geceysem, sen günüme doğan güneşsin!

 

Buket’le Kağan önlerindeki engelleri aşarak mutlu ve sağlam bir beraberliğe adım atarlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir! Kimsenin onları ayırmaya gücünün yetmeyeceğini bir kez daha gösterip sevgilerini ispat ederek aşklarının her şeyin üstesinden geleceğini gösterdiler. Şimdi ise hayatın tadını çıkarma vakti onlar için.

 

Bahadır elinde bulundurduğu kozla büyük bir güç kazanmıştır. Bundan sonrası için felaketler kapıdadır, çünkü kendisinin planları çok tehlikelidir. Bu durumda işlerin içinden çıkılmaz bir hal alması kaçınılmaz olacaktır.

 

Cansu zor durumda! Ona en yakın arkadaşı Buket yardım edecek ama yaptığı seçimler hiç de doğru değil! Gün geçtikçe büyük bir baskıya maruz kalan Buket seçimlerinin ne denli kritik olduğunu anlayacak ve sevdiklerini kurtarmak için çok daha korkunç kararlar almak zorunda kalacaktır.

 

Emre hatalarından dolayı pişmanlık duyarken Cansu’ya kendini affettirmek için uğraşır. Ancak Cansu ona çok öfkeli ve kırgın! Peki ya her iki taraf da birbirlerinden bu kadar uzaklaşmışken Cansu’nun büyük sırrı Emre’yle tekrar birleşmelerine sebep olacak mı?

 

Diğer taraftan geçmişin gizleri bir bir ortaya dökülüyor, Cansu ve Gazel karşı karşıya geliyor!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.