Prensesinizi Bağlayın - LA Clyne - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Prensesinizi Bağlayın – LA Clyne

Prensesinizi Bağlayın – LA Clyne

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Kasım 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 352
Yazar: LA Clyne

1.852 Kişi Tarafından Görüldü

Maia, Omega Sarayı’ndaki itaatkar bir prenses rolünün hiçbir parçası olmak istemiyor, seçimlerini ve haklarını elinden alan bir topluma boyun eğmeyi reddediyor. O, baskın bir alfayı inkar edebilen nadir, tek omega arasında nadir bulunan bir kişidir.

 

 

Kaza geldiğinde ülke kaosa sürüklenir ve Maia kaçma şansını yakalar. Kaçarken, bitkin ve tek başına, çitin arkasından bir umut ışığı görür. İçinde bulduğu insanlar, alfalar ve omegalar hakkında bildiği her şeye meydan okuyor.

 

Damon, Hunter ve Leif, toplumdan uzak duran üç muhteşem, tehlikeli alfadır. En iyi arkadaşları Max ile birlikte, birbirlerinin kırılan parçalarını bir arada tutmayı öğrenmişlerdir. Ama Maia avlandığında, bağlar test edilir.

 

İblisleriyle yüzleşmeye ve bunu yasaklayan yozlaşmış bir dünyada bir sürü olmaya cüret mi ediyorlar?

 

Yıkılan dünyalarını yapıp yeni bir tane inşa edebilecekler mi?

 

Knot Your Princess, tatlı, ters harem, omegaverse romantizmidir. Büyüleyici, koruyucu alfalar, sıcak, inek bir beta ve asi bir omega içerir. Maia’nın hikayesi birinci kitapta tamamlanacak ve bağımsız olarak okunabilecek. İkinci ve üçüncü kitaplar yeni paketlere odaklanacak ve Crash’in arka plan hikayesine devam edecek.

 

Hikaye birden fazla bakış açısıyla yazılmıştır ve bir MM ilişkisi de dahil olmak üzere MMFMM buharlı sahneler içerir.

 

Aynı zamanda geçmişteki istismarlara da atıfta bulunur, ancak haremde şu anda herhangi bir istismar veya istismarlar yoktur.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.