Peter Pan Ölmeli (Dave Gurney Serisi 4) - John Verdon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Peter Pan Ölmeli (Dave Gurney Serisi 4) – John Verdon

Peter Pan Ölmeli (Dave Gurney Serisi 4) – John Verdon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2014
Eklenme: Haziran 25th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 528
Yazar: John Verdon

1.681 Kişi Tarafından Görüldü

JOHN VERDON’UN ŞİMDİYE DEK YAZDIĞI BU EN ŞAŞIRTICI ROMANINDA, HER OLAYI BULMACA ÇÖZER GİBİ ELE ALAN DAVE GURNEY, POLİSİN BELİRTTİĞİ ŞEKİLDE İŞLENMESİ İMKANSIZ OLAN BİR CİNAYETİ SIRA DIŞI DEHASIYLA ÇÖZEBİLECEK Mİ…

Varlıklı bir işadamı, annesinin cenazesinde suikasta kurban gitmiştir. Suçlu bulunan karısı tutuklanır ve ömür boyu hapse mahkum edilir. Onun masum olduğuna inanan sürgündeki dedektif Hardwick, bu esrarı çözebilecek tek kişinin, Dahi Dedektif DaveGurney’in kapısını çalar.

Suikastçının, bulunduğu noktadan hedefi vurabilmesinin imkansızlığı sadece Gurney’in dikkat edebileceği küçük bir ayrıntıydı.

Gurney, soruşturma için delilleri toplamaya başladıkça birbiri ardına tuhaflıklar olduğunu fark eder ve çok geçmeden tehlikeli bir adamın, sonucunda sadece ölüm olan şeytani hamleleriyle karşı karşıya kalır.

Bu adamla alay eden herkes, bir gün ansızın ortadan kaybolmuş, kendilerinden bir daha hiç haber alınamamıştır. Öldürürken hep aynı şarkıyı mırıldanan, dünyanın en azılı tetikçisi, çocuk görünümlü olduğu için “Peter Pan” denilen sihirbaz bir cani.

GİRİŞ

Cinayetler Başlamadan Çok ÖnceBir zamanlar büyük bir ulusun, nükleer bir gücün başkanı olmayı hayaletmişti.

Başkan olarak parmağı nükleer silahın tetiğinde olacak, parmağınınufacık bir hareketiyle nükleer füzeleri fırlatabilecekti. Büyük şehirleri yıkıp mahvedebilecek, insanlığın pis kokularını yok edebilecek, çürükleri ortadan kaldırıp, her yeri tertemiz edebilecekti.Fakat olgunluk çağıyla beraber, daha pratik bir perspektif, mümkün olabilecekler konusunda daha gerçekçi bir anlam çıktı ortaya.

O artık nükleer tetiğe hiçbir zaman ulaşamayacağının bilincindeydi.Fakat başka tetikler de vardı ortalarda. Zamanla bir gün gelecek, bir kere, bir tetik çekmekle çok daha fazla şeyler yapılabilecekti.

Gelişme çağında, yirmi yaşından önce, başka bir şey düşünmemişti zaten ve şimdi de düşünürken, geleceğiyle ilgili bir plan kafasında şekillenmeye başladı. Özel yeteneğinin, sanatının, uzmanlık alanının, yani tam olarak özelliğinin ne olacağını anlamaya başladı.

Ve bu da az bir şey sayılmazdı,çünkü daha önce kendisi hakkında hemen hiçbir şey bilmiyordu, kim ya da ne olduğu konusunda pek bir bilgisi yoktu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.