Peri Masalı - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Peri Masalı  –  Stephen King

Peri Masalı – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 394
Yazar: Stephen King

2.482 Kişi Tarafından Görüldü

Pandeminin başlarında King kendine şunu sordu: “Seni mutlu edecek ne yazabilirsin?”

 

“Uçları bulutları delecek kadar yüksek cam kuleleri olan devasa, geniş bir saray gördüm. Bu görüntüler anlatmak istediğim hikayeyi ortaya çıkardı.”

 

Özet

 

Charlie Reade normal bir lise öğrencisine benziyor, beyzbol ve futbolda harika, iyi bir öğrenci. Ama ağır bir yük taşıyor. O yedi yaşındayken annesi bir vurkaç kazasında öldü ve kederi babasını içkiye yöneltti. Charlie on yedi yaşındayken Radar adında bir köpek ve onun yaşlı efendisi Howard Bowditch ile tanışır. Bazen garip sesler ondan çıkar.

 

Charlie, Bay Bowditch için iş yapmaya başlar ve kalbini Radar’a kaptırır. Sonra Bowditch öldüğünde, Charlie’ye kimsenin inanmayacağı bir hikaye anlatan bir kaset bırakır.

 

“Kitap yaratıcılıkla dolu… iyiye karşı kötünün derin hikayesi, zamansız ve zamanında… yaşamı onaylayan. O son sayfayı çevirdikten sonra, ruhunuz biraz daha güçlenecek, başka bir hikaye için can atacaksınız ve hatta belki sonsuza dek mutlu yaşayacaksınız.”Brian Truitt,  USA Today

 

“Birçoğumuzun işiterek büyüdüğü basit hikayelere saygı duruşunda bulunan kapsamlı bir hikaye… Bu hassas iyimserlik,  Fairy Tale’in atan kalbidir . Bay King’in yıllardır detaylandırdığı en iyi canavarlardan bazılarıyla birleştiğinde ve harika bir dünyanın canlı çağrışımı.” Pittsburgh Post-Gazette

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.