Pencereme Aşk Kondu - La Vyrle Spencer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Pencereme Aşk Kondu – La Vyrle Spencer

Pencereme Aşk Kondu – La Vyrle Spencer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Aralık 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 347
Yazar: La Vyrle Spencer

746 Kişi Tarafından Görüldü

Yeniden mutlu olabilmelerinin tek yolu vardı: Mavi mutluluk kuşunu beklemekten asla vazgeçmemek.  Elly Kasabada ona herkes Deli Elly diyordu fakat onun bunu umursadığı pek görülmemişti.

 

Eksantrik bir aile içinde katı kurallar altında eve hapsedilmiş ve kendi hayatına bile dışardan bir gözle bakmaya alışmıştı. Şimdiyse elinden tutmak zorunda olduğu iki küçük çocuk, dünyaya gözlerini açmaya hazırlanan bir bebekle yapayalnız kalmıştı.

 

Will Yolu Whitney’e düştüğünde onu nelerin beklediğiyle ilgili en ufak bir fikri yoktu. Karanlık geçmişini akan bir nehir gibi geride bırakmak istiyordu. Daha önce ona hiç iyi davranılmamış, evi diyebileceği bir sığınağı olmamıştı. Şans kapısını asla çalmayacaktı.

 

Onu gidip bulması gerekiyordu.

 

Özet

 

Küçük Whitney kasabasında,  İkinci Dünya Savaşı’nın başında, hamile bir dul ve iki çocuk annesi, istismara uğramış ve münzevi Eleanor Dinsmore’un bir koca arayan ilanına cevap verir.

 

Görünüşte sade, perişan Ellie’ye kısa süre sonra aşık olan Parker, iki oğluna değer verir ve aileyi desteklemek için çalışır. Will ve Ellie, ilkel eğitimlerine rağmen, bu tür pastoral bir idil için uygun olarak, kitapları severler ve yerel kütüphaneci bilge yaşlı Bayan Beasley ile özel bir dostluk geliştirirler. Ne yazık ki, kasabanın fahişesi küstah ve açgözlü Lula Peak, gözünü Will’e dikerek kütüphanede ona yol açar;

 

Bu sırada Lula, sevgilisi korkak Harley Overmire’a şantaj yapmaktadır.

“Pencereme Aşk Kondu – La Vyrle Spencer” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.