Pasaklı Tanrıça - Sophie Kinsella - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Pasaklı Tanrıça – Sophie Kinsella

Pasaklı Tanrıça – Sophie Kinsella

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 446
Yazar: Sophie Kinsella

7.282 Kişi Tarafından Görüldü

Pasaklı Tanrıça isimli kitabında Samantha Sweeting isimli tatlı mı tatlı bir kadının romantik komedi içerikli macerasını anlatıyor.

 

Tek amacı şirkete ortak olmaktır. Telefonunu bir saniye bile yanından ayıramaz, sürekli iş düşünmek zorundadır. Özel hayatına ayırabileceği çok fazla vakti yoktur. Üzerindeki bütün bu adrenalin ve baskı onu adeta coşturur. Ancak çok büyük bir hata yapar.

 

Bu öyle bir hatadır ki, bu hata yüzünden kariyeri mahvolmak üzeredir. Sophie Kinsella Pasaklı Tanrıça isimli kitabında Samatha Londra’daki ofisinden çıkıp bir trene biner ve hiç bilmediği bir yere gider. Yolunu kaybetmiştir. Yol sormak için büyük bir evin kapısını çaldığında onun iş görüşmesi için geldiğini zannederler.

Samantha’nın o evde hizmetçi olarak çalışmasını teklif ederler. Ev sahipleri Samantha’nın bir avukat olduğundan habersizdir. Sophie Kinsella Pasaklı Tanrıça isimli kitabın kahramanı Samantha hiçbir ev işinden anlamamaktadır. Fırının nasıl çalıştığını bile bilmemektedir. Ütü nasıl yapılır, çamaşır makinesi nasıl çalıştırılır, deterjan nasıl kullanılır tüm bu soruların cevabı onun zihninde muammadır. Pasaklı Tanrıça, artık hayatını biraz daha ağırdan almasının zamanı gelmiş bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Bu genç kızın artık kendisini ve hayatının aşkını bulması gerekiyor. Ayrıca da ütü masasının nasıl kullanıldığını da bir an önce öğrenmesi gerekiyor.

 

“kafanızı dağıtmak, günün stresinden uzaklaşmak için birebir.

 

ÜCRETSİZ İNDİR           ÜCRETSİZ OKU          PDF İNDİR              PDF OKU 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.