Paris'ten Çiçeklerle -Sarah Jio - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Paris’ten Çiçeklerle -Sarah Jio

Paris’ten Çiçeklerle -Sarah Jio

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 306
Yazar: Sarah Jio

1.253 Kişi Tarafından Görüldü

Paris’ten Çiçeklerle -Sarah Jio ; İki kadın, zaman içinde birbirine bağlanan Paris şehri, gizemli bir aşk mektupları yığını ve II .  Sarah’nın Anahtarı  ve  Bülbül .

 

Caroline bir Paris hastanesinde geçmişine dair hiçbir hatırası olmadan uyandığında, Cler Caddesi’ndeki geniş bir dairede yıllarca üzgün ve münzevi bir hayat yaşadığını öğrenince kafası karışır. Bir adam ve küçük bir çocuğun belirsiz anılarını yavaş yavaş geri kazanarak, hayatını tekrar bir araya getirmeye yemin eder – ancak yardım edemez ama tehlikede olabileceğini hisseder. Yakındaki büyüleyici bir restoranın şefiyle tomurcuklanan bir dostluk, on yıllar öncesinden gelen şaşırtıcı bir gizem gibi, sisli geçmişini de aklından çıkarır.

 

Nazi işgali altındaki Paris’te genç bir dul olan Céline, babasının çiçekçi dükkanında çalışırken kızı için yeni bir hayat kurmaya çalışıyor ve aşkı yeniden bulmayı umuyor. Sonra acımasız bir Alman subayı Yahudi soyunu keşfeder ve Céline sevdiklerinin güvenliğini sağlamak için tehlikeli bir oyun oynamak zorunda kalır.

 

En büyük korkuları gerçekleştiğinde, en çok sevdiği kişiyi, kızını kurtarmak için savaşmak zorundadır.

“Paris’ten Çiçeklerle -Sarah Jio” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.