Paris Apartmanı - Lucy Foley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Paris Apartmanı – Lucy Foley

Paris Apartmanı – Lucy Foley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 284
Yazar: Lucy Foley

868 Kişi Tarafından Görüldü

 

Paris Apartmanı; The Guest  List’in  New York Times’ın  en çok satan yazarından,  her sakinin saklayacak bir şeyinin olduğu bir Paris apartmanı’nda geçen yeni bir kilitli oda gizemi geliyor…

 

Jess’in yeni bir başlangıca ihtiyacı var. Parasız ve yalnız ve işini ideal koşullardan daha az bir durumda bıraktı. O orada değil.

 

Ben ne kadar uzun süre kayıp kalırsa, Jess o kadar ağabeyinin durumunu araştırmaya başlar ve kafasında o kadar çok soru olur. Ben’in komşuları sıkıcı bir gruptur ve özellikle arkadaş canlısı değildir.

 

Sosyetik – İyi adam – Alkolik – Sınırdaki kız – Kapıcı

 

Herkes komşu. Herkes şüpheli. Ve herkes söylemediği bir şey biliyor.

 

Alıntı

 

Parmakları klavyenin üzerinde geziniyor. Hepsini indirmeliyim. Bu:Bu onun adını yapacak olan hikaye. Ben başka bir sigara yakar, bir Gitane. Onları burada içmek biraz klişe ama aslında tadı seviyor. Ve tamam, evet, onları içerken görünüşünü de seviyor.

 

Dairenin orta avluya bakan uzun pencerelerinin önünde oturuyor.Dışarıdaki her şey karanlığa gömülmüş, tek bir lambanın verdiği zayıf yeşilimsi parıltı dışında. Güzel bir bina ama kalbinde çürümüş bir şey var. Şimdi keşfetti, kokusunu her yerde alabiliyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.