Panik - Lauren Oliver - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Panik – Lauren Oliver

Panik – Lauren Oliver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2016
Eklenme: Mart 3rd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Lauren Oliver

1.775 Kişi Tarafından Görüldü

Sevdikleriniz Uğruna, Çok Riskli Bir Oyuna Dahil Olur Muydunuz?

İnsanların fazla gelip gitmediği, on iki bin nüfuslu kasaba olan Carp’ta başlayan Panik oyununun ortaya çıkış nedenleri malumdu:

Panik, Dodge ve Heather’a yeni ittifaklar, umulmadık gerçekler ve ilk aşkı sunarken, insanın hayatta en çok ihtiyaç duyduğu şeyin bazen korkuları olduğunu gösterecek. 

Panik’ten hiçbir zaman korkmayan Dodge ise kimseyle paylaşmadığı sırrının, hırsını kamçılayacağından ve oyundaki gücüne güç katacağından emindi. Fakat sırrı olan tek kişi o değildi; herkesin oynamak için bir sebebi vardı.

Mevsimlerden yazdı ve bu ücra yerde yapacak kayda değer başka bir şey yoktu. Kendini asla korkusuz ve mücadeleci biri olarak görmeyen Heather’a, sadece lise son sınıfların yarıştığı, ödülün büyük ama getirdiği risklerin daha da büyük olduğu efsanevi Panik’te yarışacağını söyleseler hayatta inanmazdı. Oysa uğruna savaşacağı bir amaç bulduğunda, daha önce keşfetmediği cesur yönüyle tanışacaktı.

“Lauren Oliver’ın bu son romanı okurlarına her yönüyle gerçekçi ve sürükleyici bir dostluk, sadakat, mücadele ve cesaret hikâyesi sunuyor.” 
-Booklist-

“Oliver, okurlarını sabahın erken saatlerine kadar uyutmayacak, gerilim dolu ve gerçekçi bir hikâye yaratmış.”
-Kirkus Reviews-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.