Öteki Dünya Geceleri - Kelley Armstrong - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Öteki Dünya Geceleri – Kelley Armstrong

Öteki Dünya Geceleri – Kelley Armstrong

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Şubat 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 212
Yazar: Kelley Armstrong

1.025 Kişi Tarafından Görüldü

Kelley Armstrong’un Otherworld serisine başlamasından ve hayran lejyonlarını cadılar, kurt adamlar ve büyücülerle dolu bir diyara çekmesinden bu yana on yıldan fazla zaman geçti , vampirler ve yarı şeytanlar. Romanların çoğu en çok satan favoriler haline geldi, ancak Öteki Dünya maceralarının hepsini bulmak kolay olmadı.

Sonunda, Öteki Dünya Geceleri , daha önce yalnızca çevrimiçi veya belirsiz koleksiyonlarda bulunan kısa öyküleri paylaşıyor. Hayranlar uzun zamandır bu antoloji için yaygara koparıyor ve hayal kırıklığına uğramayacaklar

Özet

Öteki Dünya’nın daha fazlasını arzulayan her hayranı için, Kelley Armstrong’un kısa kurgusundan hem orijinal hem de küratörlüğünü yaptığı heyecan verici, merak uyandıran ve seksi yeni bir hikaye ve roman koleksiyonu.

Küre ve Posta ve New York Timesçok satan yazar Kelley Armstrong, 13 romanlı Öteki Dünya Kadınları serisi doğaüstü gerilimlerle izleyicileri büyüledi. Dizi bitmesine rağmen, karakterleri sadece hayranlarıyla değil Kelley için de yaşıyor.

Bu yeni koleksiyonunda en sevdiği aşk maçlarından bazılarını bir araya getirerek bizi kurt adamlar Elena ve Clay ile balayına çıkarıyor; bize vampirleri Cassandra ve Aaron’ın benzersiz bağlarını nasıl ifade ettiklerini gösteriyor; Karl’ın Hope’a nasıl evlenme teklif ettiğini ortaya çıkarmak; ve diğer hikayelerin yanı sıra genç Avustralyalı kurt adam Reese’in aşkın tehlikelerini nasıl öğrendiği. Ve yoğun talep üzerine, hayranların en sevdiği roman Gizli .

Heyecan verici bir sonuç olarak Armstrong, bizi On Üç’ün  sonunun ötesine götüren yepyeni bir roman yazdı.

Savannah ve Adam’ın Öteki Dünya’yı kurtarmasından sonra ne olduğunu bize göstermek ve birbirlerini gerçekten sevdiklerini anlamak için.

“Öteki Dünya Geceleri – Kelley Armstrong” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.