Ötanazi Okulu - Maral Atmaca - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ötanazi Okulu – Maral Atmaca

Ötanazi Okulu – Maral Atmaca

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 340
Yazar: Maral Atmaca

23.981 Kişi Tarafından Görüldü

Otanazi Okulu, adını bile ölümden almış karanlık bir girdaptır.

 

Kimi ruhlar masumiyetin kokusunda çiçek açacak, kimi ruhlar ise günahın tortusunda solmaya yüz tutacaktır. Green, olmaması gereken bir ailenin, hayatın ve okulun içinde yaşam mücadelesi vermektedir.

 

İdam mahkûmlarının içinde yer aldığı Ötanazi Okulu gibi karanlık bir okulda hayata tutunmak Green için hiç kolay değildir. Sırlarla dolu bir kalbin taşıyıcısı olmaya zorlanan Green (Yeşil)’in kalbi birçok kişi tarafından istenmektedir.

 

Bu kişilerden biri de bizzat öz babasıdır.

 

Babası, Yeşil’in kalbi için okula gizemli bir suikastçı gönderdiğinde işler daha da kızışmaya başlayacak, Yeşil için bu korkutucu savaşta galip gelmek beklediğinden çok daha zor olacaktır.

 

Fakat unutulmaması gereken bir şey vardır: Önemli olan ölüme gönüllü olmak değil, ölümün bile ötesine geçen bir cesarete sahip olmaktır.

 

Yaralasar serisi ile okurların büyük ilgisini kazanan Maral Atmaca, Ötanazi Okulu ile okurları aksiyon dolu bir dünyaya ve aydınlatılmayı bekleyen karanlık dehlizlere davet ediyor.

 

“Bir kalp ne kadar değerli olabilirdi ki?Benim kalbim ölüm kokuyordu.”

 

Özet

 

Kitap’ın konusu, Gölge adını almış bir suikastçının ona sunulan görevi kabul etmesiyle başlıyor. Görevi Taşıyıcı adını verdikleri bir kızın kalbini almak. Gölge prensiplerine aykırı olsa da görevi kabul ediyor.

 

Kalbi taşıyan kızın adı  Green. Babası ülkesinin enerji bakanı. Babasının yapılmasını istediği şeyler yüzünden kendini birden Ötanazi Okulunda buluyor.

 

Tüm bu insanların içinde Green hiçbir suçu olmamasına rağmen bu okulda yaşıyor. Kalbinin kendisine verdiği hasarlarla birlikte hayata tutunmaya çalışıyor.

 

Ta ki bir gün suikastçısı onun kalbini almaya gelene dek.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.