Ortalıkta Düzgün Erkek Var - Yunus Sezener - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ortalıkta Düzgün Erkek Var – Yunus Sezener

Ortalıkta Düzgün Erkek Var – Yunus Sezener

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2019
Eklenme: Mayıs 6th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 228
Yazar: Yunus Sezener

1.710 Kişi Tarafından Görüldü

Nerede Bu Düzgün Erkekler?’’ Diyen Kadınlara…

“İşte Buradayız!’’ Diyen Erkeklere…

“Ortalıkta düzgün erkek mi var!?”
Ne çok duyarız bu cümleyi kadınlardan. “Düzgün erkek” dedikleri, nesli tükenmek üzere olan bir canlıdır sanki. Cevap veriyorum: Evet var! Ortalıkta düzgün erkek var. Ortalıkta düzgün kadın da var… 

Yıllardır sadece ilişkiler üzerine çalışıyorum. Doğru kişiyle tanışıp, düzgün bir ilişki yaşamak için bana gelen danışanlarımla bire bir 10 bin saati aşkın görüşmeler yaptım. Onlara her zaman yalnızca duymak istediklerini değil, gerçekleri söyledim. 

Mesleğimin ne olduğunu merak ediyorsunuzdur: Matchmaker, introducer, ilişki mentoru. Hepsi de yaptığım işi tanımlamak için kullanılabilir. Yani ben bir çöpçatanım! Avukatlığı bırakıp yeni kariyer seçimimi babama söylediğimde, ilk tepkisi: “Oğlum p…venk oldu” olmuştu. Şaka gibi değil mi? Ama şaka değil… İsmi “tencere-kapak”tan gelen Tenkap’ın kurucusuyum.

İnsan hayatının en önemli kararı olan eş seçimine vesile olmaya çalışan “ortak arkadaş” rolündeyim.  Elinizdeki bu kitap, ilişkilerde sivri köşelerimizi törpülemek, ilişki olasılıklarımızı artırmak ve hayatı paylaştığımız kişiyle yuvarlanıp gitmek için yazıldı. Hazırsanız başlayalım.
Gelin sizi ilişkilerin algoritmasıyla tanıştırayım!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.