Öngörü (The Premonition) Serisi 1-2-3-4-5 - Amy A. Bartol - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Öngörü (The Premonition) Serisi 1-2-3-4-5 – Amy A. Bartol

Öngörü (The Premonition) Serisi 1-2-3-4-5 – Amy A. Bartol

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mayıs 14th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Amy A. Bartol

2.694 Kişi Tarafından Görüldü

Amy A. Bartol, Premonition Serisi, Kricket Serisi ve The Divided başlıklı kısa hikayenin ödüllü ve USA Today’in en çok satan yazarıdır. Kocası ve iki oğluyla birlikte Michigan’da yaşıyor.

 

Kaçınılmaz (Öngörü (The Premonition) Serisi 1)

Evie Claremont üniversiteye başladığında, gördüğü kâbusların biteceğini ummuştu. Ama bitmemişlerdi… En garip durumlarda bile mantıklı bir açıklama bulmaya çalışan Evie’nin hayatında, ikinci sınıf öğrencisi Reed Wellington’la tanıştıktan sonra akla mantığa sığmayacak şeyler olmaya başlamıştı.

Reed’e karşı hissettiği anlamsız çekim de işleri iyice karıştırıyordu. Çünkü Reed, Evie’ye hayatta başına gelip gelebilecek en korkunç şeymiş gibi davranıyordu. Yine de ne zaman ihtiyacı olsa, hayatını kurtarmak için Reed oradaydı…

Kaçınılmaz (Öngörü (The Premonition) Serisi 1) pdf indir

 

Sezgi (Öngörü (The Premonition) Serisi 2)

Evie onu görmemek için gözlerini açmadı ama onun kokusu yine de burnuna doluyordu. Soluduğu havayı yoğunlaştırıyor, Evie’yi kokusuyla… aromasıyla boğuyordu. Titredi. Direnmeliydi. Eğer yeterince güçlü olamazsa, hastalığı şimdi bile ona bulaşmış olan bu avcıyla aynı kadere sürgün edilecekti. Ama artık Evie, ona açtı ve o bunu biliyordu; kendisini kemiren acıyı sonlandırma ihtiyacına güveniyordu.

Teslimiyetinin nasıl da tadını çıkarırdı. Evie şimdilik hayattaydı ama aksi için yalvarması ne kadar sürecekti?

Sezgi (Öngörü (The Premonition) Serisi 2) pdf indir

 

Minnettar (Öngörü (The Premonition) Serisi 3)

Evie gerçekten yalnız kaldığında bir anlığına keder içinde başını öne eğdi. Söylendiği gibi idamına doğru gidiyormuş gibi hissediyordu. İlerlemeye devam ettiğinde taştan bir duvarın üzerinden atlayıp beyaz kır havuçlarıyla bezenmiş bir tarladan geçti.

Kâbuslarında gördüğü yel değirmenlerini geçerken kollarındaki tüyler diken diken olmuştu. Fakat tarla, öngörüsündeki sıcağın aksine hoş kokuyordu.  Tepeden aşağı, orada olduğunu bildiği kireç badanalı evin ilerisine baktı.

Kilise, ahşap duvarlarıyla göğe uzanan kuleleri yüzünden karanlık ve kasvetli görünüyordu. Çatının üstüne gizemli kara bulutlar toplanmıştı, sanki cennet ona yolu gösteriyordu.

Kâbuslarla gerçeklerin giderek birbirine karıştığı bu dünya da Evie gerçekten yolunu bulabilecek miydi?

Minnettar (Öngörü (The Premonition) Serisi 3) pdf indir

 

Keder (Öngörü (The Premonition) Serisi 4)

Evie, Reed ve arkadaşları Gancanaghlardan kaçıp Zephyr’in adasına gitmişlerdi. Ancak Brennus onları bulmayı başarmış, Evie’yi yeniden elde edebilmek için planlar kurmaya başlamıştı. Evie artık Brennus’un ne kadar ileri gidebileceğini bildiğinden korkuyla gelecekleri ânı beklemekteydi. Evie’nin bilmediği şey ise Serafim olan babası Tau’nun onu aradığıydı.

Peki ama Evie hem Russell ile olan geçmişlerinin sırrını çözüp hem de kendisini koruyabilecek miydi?

Keder (Öngörü (The Premonition) Serisi 4) pdf indir

 

Kefaret (Öngörü (The Premonition) Serisi 5)

“Vücudum güneşe doğru bükülen bir çiçek misali gönülsüzce ona yaslanınca iç çektim verdiği zevkle… Beni kendisine sımsıkı bastırdı. Boynumun kokusunu içine çekti. Kalp atışlarımın kükreyip hızlanmasını hissettim. Oyuncağıydım onun; enerjisi içimde dolaşıyordu. Sırtımdaki görünmez anahtarı çevirdi ve zevk, içimde kaynayıp çark gibi döndü. Tık… Tık… Tık…”

Evie, Reed ve arkadaşları, bir yanda Brennus’un diğer yanda Tau ve Xavier’ın ordularından gizlenmekteydi. Ancak çok kadim ve kötücül bir ruhun uzun zamandır Evie ile karşılaşacağı ânı beklediğinden habersizlerdi. Evie’nin unutulmuş anılarından gelen bu eski düşman, hem Evie’nin karanlık geçmişinin kapılarını ardına kadar açacak hem de cennet ve Sheol arasındaki en büyük savaşı başlatacaktı.

Kefaret (Öngörü (The Premonition) Serisi 5) pdf indir

“Öngörü (The Premonition) Serisi 1-2-3-4-5 – Amy A. Bartol” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.