Ölüm Fermanı - Andreas Gruber - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölüm Fermanı – Andreas Gruber

Ölüm Fermanı – Andreas Gruber

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 13th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 512
Yazar: Andreas Gruber

1.846 Kişi Tarafından Görüldü

“Her karanlık kendini sonlandıracak

aydınlığın tohumlarını içinde taşır.”

Dante Alighieri

Ölüm Fermanı Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Viyana’da bir ormanda gece vakti ağaçların arasında beliren bir siluet hayal ürünü gibi görünüyor; bulanık ve silik. Ama oldukça gerçek. Zayıf, perişan ve tek kelime edemeyecek kadar travma-tize olmuş küçük bir kız Adı Clara.

Ortadan kaybolmasının üzerinden koca bir yıl geçmişti ve artık öldüğü varsayılıyordu. Aksine hayattaydı ama yaşadıkları hakkında tek kelime etmiyordu. İlk bakışta şiddete maruz kaldığına dair herhangi bir iz de yoktu… Ta ki dedektifler insanın kabuslarında dahi görmek istemeyeceği o şeyi görene dek: Biri kızın sırtına Dante’nin Cehennem’inden alınan bir sahneyi en ince ayrıntısına kadar tasvir etmişti, hem de dövme olarak.

Bu arada Wiesbaden, Almanya’da, genç ve hırslı bir dedektif adayı olan Sabine Nemez, profil uzmanı Maarten S. Sneijder’le birlikte birbirleriyle tamamen alakasız görünen üç kanlı cinayet vakasını incelemektedir. Zamanla bu vakaların arasında bir bağlantı olabileceğini keşfederler. Fakat araştırmalarının sonucunda, kaybolduktan bir yıl sonra ormanda ortaya çıkan ve konuşamayan gizemli kızın tanıklığına ihtiyaçları olduğu anlaşılır. Çünkü katili gören tek kişi bu küçük kızdır…

“Andreas Gruber’in kitaplarının atmosferi öyle hayranlık uyandırıcı ki farkına bile varmadan kendimi öykünün içinde sürüklenirken buluyorum.”

Sebastian Fitzek

“Andreas Gruber’in yarattığı Maarten S. Sneijder ve Sabine Nemez karakterleri o kadar iyi bir ikili ki insan sürekli onların hikâyelerine eşlik etmek istiyor.”

Krimi-couch.de

“İnsanın karanlık yönünü gösteren muhteşem bir gerilim.”

ORF, “Kultur nach 6”

“Uluslararası düzeyde bir gerilim yazarı.”

Kronen Zeitung

“Benim eserim bu dünyadan değil. Ben bu sınırı aştım, karanlığa bir bakış attım, ruhumu ilhama açtım ve akla sığmaz bir enkarnasyon meydana çıkardım. Onun aracılığıyla ölümsüz oldum. Ben cehennemin kara tanrısıyım. Kendimden nasıl kuşkulanabilirim ki?”

“Ölüm Fermanı – Andreas Gruber” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.