Ofsayt - Avery Keelan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ofsayt –  Avery Keelan

Ofsayt – Avery Keelan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Aralık 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 449
Yazar: Avery Keelan

2.139 Kişi Tarafından Görüldü

Offside (Rules of the Game #1) 

 

Bir dizi skandalın ve standart altı notların ardından Chase, takım arkadaşları ve zalim koçuyla ince bir buz üzerindedir. İhtiyacı olan son şey, takımının 1 numaralı rakibiyle dostluk kurarak odaklanmasının ve sadakatinin sorgulanmasıdır. Bir gece kendini ona atan güzel bir yabancı vazgeçemeyecek kadar çekicidir… Ta ki kadın onun ayakkabılarına kusana kadar.

 

Arenanın çok ötesine uzanan şiddetli bir rekabetin ortasında kalan Bailey ve Chase yedek kulübesinin zıt taraflarındadır. Hayatı boyunca NHL’de bir geleceği güvence altına almak için çalıştı. Kardeşi Derek de aynısını yaparken, yolculuk için anlaştı. Düşmanla dostluk kesinlikle söz konusu değildir.

 

OFSAYT, şehvetli yeni bir yetişkin kolej romantizmidir. Oyunun Kuralları serisinin birinci kitabıdır ve tamamen bağımsız olarak okunabilir.

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                                             ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

“Ofsayt – Avery Keelan” için 2 Yorum

  • Ben sitedeki pdfleri bulamıyorum. Neden bulamıyorum onu da bilmiyorum. Nerede olabilir bu pdf linkleri ağlıcam. Ağlarsan gözyaşım ağzıma girir orucum bozulur diye de korkuyorum.

    • Kitap Özet Bölümü size göre sağ alt da KİTABIN TAMAMI Bölümünden BCVC ye yönlendiriliyorsunuz. Devam diyorsunuz iki ekran açılır. Size göre Sağ taraftaki Reklam onu kapatın. Sol taraftaki ekran indirme linkidir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.