O Adam Buraya Gelecek (Pucca Günlük 5) - Pucca - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

O Adam Buraya Gelecek (Pucca Günlük 5) – Pucca

O Adam Buraya Gelecek (Pucca Günlük 5) – Pucca

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Nisan 14th, 2019
Dil: Tüekçe
Sayfa: 320
Yazar: Pucca

2.498 Kişi Tarafından Görüldü

“Hayatınızı sosyal medyadan takip edebileceğiniz tek kitap karakteri.”

Blogger’ların atası, 
Monçiçi bakışlı, 
Zalım stalker,
Fake evliya pucca sunar! 

Bir blog yazıp hayatı değişen, hatta o hayattan bir de film yapılan, geçmişinden kaçarken yine ona sığınan Pucca, onu üzenlere, gereksi yere evlenenlere ve haksızlıklara isyan ederken; onu sevenlere, pms pms diyenlere ve aklı boş olanlara bedavadan akıl veriyor. Ve mutlu sonu aramaya devam ediyor… “Yaşarken hiç komik değildi…”

GİRİŞ

Her sabah panik içinde nefes nefese uyanıyorum. Gözlerimi açmadan önce öyle çok korkuyorum ki açtığım zaman kendimi sekiz yaşında ve yatağın altında, üvey babam gelmesin diye Allaha dua ederken bulacağım sanıyorum.

Bazen bunların hepsi bir rüyaymış gibi geliyor.

Sanki hâlâ o yaştayım, sanki hâlâ acı çekiyorum. Bittiğine bir türlü inanamıyorum. Yine aynı şekilde uyandım. Gözlerimi açtığım an o evin demir pencerelerini, aklımdan bir türlü çıkmayan odanın şampanya rengi duvarlarını ve kapının orada dikilmiş uyanmamı bekleyen üvey babamı göreceğimi zannediyorum, içimden ona kadar sayıp gözlerimi öyle açıyorum.

Kendi yatağımdayım. Çocukken Aşmalı Konak’ta görüp, beni hayallere sürükleyen o yatakta. Her ne kadar mobilyacıya, orijinal fiyatının neredeyse onda biri fiyatına yaptırmış olsam bile. Yatağın şekli şemail o neticede. Kollarımı iki yana açıyorum, yatağın dört bir yanından tüller fışkırıyor. Odamın penceresinden yan evin bahçesi görünüyor. Diyerek başlıyor romanımız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.