Nico “Çanlar Ve Gangsterler 2”- Eva Winners - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Nico “Çanlar Ve  Gangsterler 2”- Eva Winners

Nico “Çanlar Ve Gangsterler 2”- Eva Winners

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 1st, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 371
Yazar: Eva Winners

1.997 Kişi Tarafından Görüldü

Nico Morrelli. Benim şantajcım. Bir yalancı. Ondan çaldım. Ve almaya geldiğinde para gitmişti. Sevdiğim birini kurtarmak için kullandım ama yine de yeterli olmadı. Şimdi Nico Morrelli aldığım para için bana şantaj yapıyor. O acımasız ve boyun eğmez. Armani takım elbiseli Kurt. Adam vücudumun boyun eğmeye can atmasına neden oluyor. Yine de bana ve kızlarıma her şeye mal olabilir.

 

Beni yeraltı dünyasına zorladığında, ailemin beni güvende tutmak için yaptığı fedakarlıkları yok etti. Onun intikamına alet olamam. Çünkü bahislerim çok daha yüksek. Sırlarım ortaya çıktıkça artık kime güveneceğimden emin değilim. Keşke kalbim onu ​​bu kadar istemeseydi.

 

Özet

 

Bianca’nın  kocası bir buçuk yıldan kısa bir süre önce  kanserden ölmüş ve , dört yaşında iki ikiz kızı var . Kocası ölmeden önce yakın arkadaşı ile Mafya için bir iş yaparken içinde bolca para olan çanta bulup geri götürmüyorlar . Adam ölüyorum tedavi için para lazım kimse sormadı falan diye zırvalıyor kadın geri verin diyor ama dinletemiyor .

 

Nico Morelli  Maryland ve DC ‘yi yöneten  Mafya ailesinin  başı adamın ayrıca yasal hayvan gibi emlak işi var üstüne Dünyanın en büyük bilişim şirketlerinden birine sahip .

 

Bianca’nın embesil kocası bu adamın parasını vermiyor . Tabi adam kadını buldu ki zaten senelerdir kadının çok farklı sebeplere peşindeymiş .

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                          ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

“Nico “Çanlar Ve Gangsterler 2”- Eva Winners” için 15 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.