Nehir “İs Serisi – 2” - Binnur Nigiz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Nehir “İs Serisi – 2” – Binnur Nigiz

Nehir “İs Serisi – 2” – Binnur Nigiz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 23rd, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 533
Yazar: Binnur Nigiz

2.260 Kişi Tarafından Görüldü

İs, oynadığı piyesteki kendini bir türlü göstermeyen

 

Mantus karakterinin kim olduğunu merak etmektedir. Mantus’un yakında oyuna katılacağını öğrenen İs, Mantus’u beklerken yaşayacaklarından bihaberdir.

 

Sırların yavaş yavaş açığa çıkmaya başlaması ve yeni insanların hayatına ayak basmasıyla birlikte İs artık çok farklı bir insana dönüştüğünü fark eder. Korhan’ın ondan sakladığı büyük bir şey vardır, fakat bu nedir?

 

Şüphenin, güven denizine dökülmesiyle suyun rengini bulandırması üzerine, İs kendini bir çıkmazda bulacaktır. Aşk ise tüm bu bulanıklığa rağmen onun için hâlâ en berrak olandır.

 

Bu bana bıraktığı kaçıncı yara iziydi? Buz gibi olmuş ellerime rağmen avuçlarımda şeytanın kanatlarından akan ateşi taşıyormuşum gibi hissediyordum. Ateşin kavurduğu avuçlarımın ikisini de soğuğun bıçak gibi dikildiği demir parmaklıktan yapılma büyük kapıya bastırdım, kapıyı ittim, sanki göğsümün altındaki kalbi de boğazıma doğru itiyordum aynı yanan avuçlarımla. Suyun kalp atışlarını duyuyordum. Suyun nefesini hissediyordum. Suyun beni takip ettiğini biliyordum.

 

Sağlam bastığım adımlarımın taşıdığı o titreyen ruhumun elleri şimdi kalbimdeydi; kalbimin atışları ilk defa bu kadar sessizdi.

 

Serinin ikinci kitabında, düğümler çözülmeye, yalanların gölgesi silinmeye başlıyor.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

“Nehir “İs Serisi – 2” – Binnur Nigiz” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.