Nasıl Flört Edilmez - Denise Williams - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Nasıl Flört Edilmez – Denise Williams

Nasıl Flört Edilmez – Denise Williams

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Nisan 10th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 319
Yazar: Denise Williams

2.035 Kişi Tarafından Görüldü

 

Üniversitede yıllarını harcadığı departmanın kaderi tehlikede olan Naya Turner, uzun süredir ilk kez kendisi için bir şeyler yapmak üzere bara gitmişti. Bir gece olsun aklını işinden uzaklaştırabilir ve arkadaşlarının hazırladığı yapılacaklar listesine odaklanabilirdi.

 

Şehre iş için gelmiş çekici yabancıysa listesindeki maddelerin üzerini çizmek için mükemmel fırsattı. Jake seksiydi, onu güldürüyordu ve kaybettiği özgüvenini kazanması için Naya’ya meydan okuyordu.

 

Ama bu beklenmedik flört Naya’nın uğruna çabaladığı her şeyi mahvedebilirdi. Şimdi önünde iki seçenek bulunan Naya, ya tekrar kabuğuna çekilecek ya da ona tekrar yaşadığını hissettiren aşka tutunacaktı.

 

özet

 

Naya üniversite de öğretmendir ama daha kadro alamamıştır ve hayatta en çok istediği şeylerden biri budur. Fakat Naya içine kapanık ve pasif biridir tabi, bunun nedeni hem fiziksel hem psikolojik şiddete maruz kaldığı bir ilişkiden sonra uzun süre hiç bir ilişki yaşamaz.

 

Arkadaşları bu duruma el atıp Naya’nın özgüvenli birine döndürmek için ellerinden geleni yapıp liste yapıyorlar. Bu maddelerden birinde de dışarı çık ve flört et vardır.

 

Bundan dolayı Naya dışarı çıkıyor ve Jake’le karşılaşıyor, bir seferlik bir şey olarak görsede bu hızla değişiyor. Naya her ne kadar eskisi gibi olamayacağım derken yine aynı şeyler yaşanırken bulur kendini

 

Yorumlar

 

“Beni ilk sayfadan ele geçirdi ve son sayfaya kadar da kendine esir etti. Sonra bu güzelliği tekrar tatmak için hemen yeniden okumaya başladım.”  Priscilla Oliveras

 

“Komik, seksi, iç açıcı ve duygusal. Kesinlikle yılın favorileri arasında!”  Samantha Young

 

“Williams bu tatlı çıkış romanında romantik komedinin eğlencesini daha ağır konularla harmanlıyor.” Washington Post

 

“Nasıl Flört Edilmez’i okunacaklar listenizin en başına yazın!”  Jen DeLuca

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.