Mutlu Olma Sanatı - Bertrand Russell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mutlu Olma Sanatı – Bertrand Russell

Mutlu Olma Sanatı – Bertrand Russell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2013
Eklenme: Ağustos 31st, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 192
Yazar: Bertrand Russell

7.976 Kişi Tarafından Görüldü

Mutlu Olma Sanatı Bertrand Russell’ın iyi bir yaşam sürmek isteyenlere sunduğu bir reçetedir.

Kişisel Gelişim kitaplarının vermeyi vaat ettiği ama veremediği mutluluk sırlarını açıklar. Russell’a göre mutluluk birtakım insanların bizim elimizden alabileceği temel insan haklarından biri değildir.

Kişi mutluluğa başkalarını suçlayarak değil, belirlediği hedeflere erişmek için mücadele ederek ve bu mücadele sırasında eğlenerek ulaşır. Üstelik kişi bu mücadeleyi iç dünyasına değil, sosyal yaşamına dönerek vermelidir.

Deyim yerindeyse, Mutlu Olma Sanatı, kişisel gelişim vaat eden bir popüler felsefe kitabıdır.

Bu kitap ne bilim insanları için yazılmıştır, nede pratik bir problemi sadece söz konusu edilecek bir şey sayanlar için. Önünüzdeki sayfalarda ne bir felsefe, ne de geniş bilgi vardır.Amacım,sağduyu ürünü olduklarını düşündüğüm görüşleri burada bir araya getirmektir.

Okura sunulan reçeteler üzerindeki savımda, bunların deneyimlerim ve gözlemlerimle doğrulandıkları, bir de bunlara uygun hareket ettiğimde mutluluğumu artırdıklarıdır.

Bu bakımdandır ki, mutluluğun tadını çıkarmak yerine mutsuzluk acısı çeken,kadın-erkek birçok kişinin, durumlarını anlayıp kurtulma yollarını bu kitapta bulabilecekleri umudunu beslemekteyim.

Şuna inanmaktayım ki, bu kitabı yazmama yol açan iyi niyet gibi doğru yönde harcanacak bir çabayla birçok kişi mutluluğa kavuşabilir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.