Musa'nın Çocukları - Ergün Poyraz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Musa’nın Çocukları – Ergün Poyraz

Musa’nın Çocukları – Ergün Poyraz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 385
Yazar: Ergün Poyraz

3.237 Kişi Tarafından Görüldü

AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan, yazarı ABD’de düzenlenen bir toplantıda CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve diğer istihbarat örgütlerine şikâyet etmiştir.

 

Yazar bu kitabında; Tayyip ve Emine Erdoğan’ın doğumundan bugüne kadar olan hayat hikâyelerini. Tayip ve AKP’nin İsrail, ABD ve İngiliz büyükelçi ve istihbarat örgütlerinin desteğinde nasıl gelişip serpildiğini görecek, TBMM’de yine bu ülkelerin lehine sergiledikleri faaliyetlerini okuyacaksınız.

 

Tayyip’in Amerikan vatandaşlığı yanında, Arap kökenli olarak tanıttığı eşinin Arap değil, Yahudi soyundan geldiğini ibretle izleyeceksiniz. Keza kendinin de Musa’nın soyundan geldiğini…

 

Kitapta Yasin El Kadı-Tayyip, Tayip-Usame Bin Laden, Tayip-Ülker, Yasin El Kadı-Ülker ilişkilerini bulacaksınız. Tayyip’in mal varlığındaki inanılmaz artışlarla, belediye başkan maaşının yanında, belediye şirketlerinden huzur hakkı adı altında aldığı paraları göreceksiniz.

 

Tayyip’in belediye başkanlığı döneminde yapılanması hızlanan “geleceğin başbakanı ve cihat hazırlığının” TBMM’de geldiği son safhalara tanık olacaksınız.

 

Özet

 

Kitap’da Fethullah Gülen ile dostlukları,yapılan usulsüz ihaleler,rüşvet,adam kayırma,iltimas,zimmete para geçirme,devleti zarara uğratma,haksız kazanç,yandaşları işe sokma ve ihaleye alma,istanbul büyükşehir in yağmalanması,belediye başkanı olması var.

 

Tayyip’in okuduğu bir şiirle cezaevine girişi ve oradan sonra adım adım yükselişi.İmam hatip lisesinden,( okulda sadece Beden Eğitimi ve Türkçe’de başarılı) başbakanlığa ve Cumhurbaşkanlığına kadar yükselişi,diploması,kimlerin yardım ettiği,ABD’nin Türk büyükelçisi ve CIA ajanları ile ilişkisi,cezaevindeyken ziyaret edilişleri.Çocuklarını türbanı bahane ederek ABD ve İtalya’da,İngiltere’de okutması.

 

Şehitlere kelle demesi,ülkeyi 37 etnik ırka ayırması,askerlerimizin başına çuval geçirilirken rahat olabilmesi,ensar vakfı,tarikatlara para kaydırılması,laikliğe ve cumhuriyete karşı tutumları,anayasayı ayaklar altına alması,parmağındaki bir yüzükle saraylara, ihtişama ve ABD de ki malvarlıklarına kadar hepsini cesurca belgeleri ve şahısların isimleriyle yazmış.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.