Mindf*ck "Serisi 1-5" - S. T. Abby - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mindf*ck  “Serisi 1-5” – S. T. Abby

Mindf*ck “Serisi 1-5” – S. T. Abby

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Nisan 29th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 769
Yazar: S. T. Abby

3.367 Kişi Tarafından Görüldü

S.T. Abby-a ait Mindf*ck Serisi 1-5 bilgi amaçlı olarak sunulmuştur.

 

Çok fazla aldılar.

Çok az kaldılar.

Kaybedecek hiçbir şeyim yoktu..

ona kadar

 

.Lana; Onu beklemiyordum. Aşık olmak istemedim ama gitmesine izin veremem.Logan Bennett dünyayı daha güvenli bir yer yapıyor.O bir dahi.O bir kahraman.Hastaları ve ahlaksızları hapsediyor.Ama o hayat kurtarırken, ben Onları alıyorum. Bana olan borçları tahsil ediyorum.

 

On yıl önce benden aldılar. Beni ölüme terk ettiler.Ölü kalmamı sağlamaları gerekirdi.Şimdi onlardan alıyorum.Her seferinde bir isim.Çok uzun süredir eğitim alıyorum.Sabırlıyım.Artık duramam. İntikam en iyi soğuk yenilir…

 

Duvarlarını kırmızıya boyayana kadar geldiğimi asla görmezler. Logan beni nasıl incittiklerini bilmiyor. Görmezden geldikleri çığlıklardan haberi yok. O yapmaz Kasabanın gerçekte ne kadar çarpık olduğunu bilmiyorum.Sadece insanların öldüğünü biliyor.Katillerine aşık olduğunu bilmiyor.Kimse ölü bir kızdan şüphelenmez.Ve Logan, yatağındaki kızdan şüphelenmiyor.Onlar Bir canavar arıyorum.

 

Kırmızıyı seven bir kız değil.Aşık bir kız değil.Ben yüzü olmayan bir kabusum.En azından onlara hiç yaşanmamış gibi davrandıkları hikayeyi anlatana kadar.Ama sonunda Logan onları seçecek mi? Yoksa birlikte yanmalarını mı izleyeceğiz.

 

Dünyadaki canavarları anlamak için kafalarının içine girmelisin. Özellikle empati kurmaya ve kendi ahlak anlayışınızı kaybetmeye başladığınızda, tehlikeli bir yer.

 

Kitap rahatsız edici cinsel İçerik Barındırabilir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.