Mina Lee'nin Son Hikayesi - N. Jooyoun Kim - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mina Lee’nin Son Hikayesi – N. Jooyoun Kim

Mina Lee’nin Son Hikayesi – N. Jooyoun Kim

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 266
Yazar: Nancy Jooyoun Kim

916 Kişi Tarafından Görüldü

Margot Lee’nin annesi Mina, aramalarına cevap vermiyor. Los Angeles, Koreatown’daki çocukluk dairesini ziyaret edene ve annesinin şüpheli bir şekilde öldüğünü öğrenene kadar, yirmi altı yaşındaki Margot için bu bir muammadır. Keşif, Margot’u geçmişi araştırmaya, bekar annesinin Kore Savaşı’nda yetim ve belgesiz bir göçmen olarak hayatını bir arada tutan ince görünmez ipleri çözmeye gönderir, ancak annesi hakkında gerçekten ne kadar az şey bildiğini fark eder.

 

Mina’nın Amerikan yeniden icat mitinin vaatleri ve tehlikeleri arasında gezinirken Los Angeles’taki ilk yılının hikayesi, Margot’nun bugünkü arayışıyla iç içe geçmiş durumda. Kore’deki bir markette rafları stoklayarak zar zor geçimini sağlarken, Mina’nın beklediği son şey aşık olmaktır. Ancak bu aşk hikayesi, yıllarca sürecek sonuçları olan bir dizi olayı harekete geçirerek, onun öldüğü gece olanların gerçeğine götürür.

 

özet

 

Margot arkadaşının Portland’dan Los Angeles’a taşınmasına yardım etmeyi planladığı için, o şehirdeyken annesine sürpriz bir ziyaret yapmaya karar verir.

 

Ancak eski dairelerine vardığında, annesini mutfakta yerde yatarken, ölü ve vücudunu en az bir hafta veya daha uzun süre cansız halde bulunca şok olur.

 

Ancak Margot, annesinin sahip olduğu birkaç belgeyi gözden geçirmeye başladığında, Mina’nın hikayesinde bildiğinden çok daha fazlası olduğunu fark eder… ve işler, Margot’nun başlangıçta düşündüğünden çok daha karmaşıktır.

 

Kitap, önce annesinin hayatındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Margot’nun günümüz perspektifinden, ardından 30 yıl önce Los Angeles’a ilk taşındığı yaz sırasında annesinin bakış açısından değişen bölümlerde anlatılıyor.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.