Mezun Test 3. Kitap - Joelle Charbonneau - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mezun Test 3. Kitap – Joelle Charbonneau

Mezun Test 3. Kitap – Joelle Charbonneau

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ağustos 29th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 212
Yazar: Joelle Charbonneau

664 Kişi Tarafından Görüldü

Acil birleşik bölgeler iletisi Tüm güvenlik görsevlilerinin acilen amirallerine rapor vermesi gerekmektedir. Hükümete karşı bir ayaklanma gerçekleşmek üzeredir. CIA vale ve Tomas Endress isimli tehlikeli suçluları yakalayanlara ödül verilecektir. İlerleyen saatlerde güvenlik görevlileri, birleşik bölgeler ile test’i korumak için kimseye merhamet göstermeyecektir.

Başarısızlığa uğrandığı taktirde içsavaş çıkması kaçınılmazdır. Mevcut tüm imkanlarınızı kullanın. Uğruna çabaladığımız herşey tehlike altında. Başarısızlık gibi bir seçenek yok! Paramparça ve vahşi bir gelecekte Birleşik Bölgeler büyük bir içsavaşın eşiğindedir. İsyancılar, zalimce ve kurnazlıkla halkı yöneten hükümete karşı bir komplo kurmuştur.

Test’ten sağ kurtulmayı başaran yetenekli öğrenci Cia Vale savaşmaya yemin etmiştir. Liderlik eğitimi almış Cia’nın ipleri eline alma fırsatı doğmuştur… fakat onu kim takip edecektir? Cia tehlike ve kumpasları tek tek aşmalıdır ancak bu sırada sevdiği insanların hayatlarını tehlikeye atacak ve sınıf arkadaşlarının sadakati üstüne ölümcül bir kumar oynayacaktır. Artık risk daha büyüktür.

Gelecek ya korku ya umutla şekillenecektir. Joelle Charbonneau’nun destansı Test üçlemesinde ister hazır olun ister olmayın… Mezuniyet zamanı geldi! “Charbonneau’nun paramparça bir geleceğe dair kaleme aldığı roman sürprizlerle dolu ve doğruya karşı yanlış kavramını sorgulatıyor. Yazar, Mezun’da felsefi ve ahlaki sorgulamalara dikkat çekerken okurları sürekli merakta bırakacak bir olay örgüsü kurmayı da başarmış.” – Publishers Weekly

ilk kitapta test ile başlayıp,akademi’de gelişip,mezun ile finali çok güzel işlemiş Joelle Charbonneau.Tadı damağında kaldı ama tam yerinde bunaltmadan,incitmeden bitirmiş.

Final kitap boyunca,ana fikir müthiş bir şekilde ilmek ilmek örülmüş.Lider olmak.

“Mezun Test 3. Kitap – Joelle Charbonneau” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.