Mavi Kadın - Eleanor Hawken - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mavi Kadın – Eleanor Hawken

Mavi Kadın – Eleanor Hawken

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 149
Yazar: Eleanor Hawken

595 Kişi Tarafından Görüldü

Mavi Kadın – Eleanor Hawken ; Sizi bütün gece ayakta tutacak tüyler ürpertici bir yatılı okul hayalet hikayesi…

On dört yaşındaki Frankie Ward, okulun yeni kızı olmaya alışkındır, ancak o bile St Mark’s College’daki hayata hazırlıksızdır.

Bir gece Suzy, Frankie’yi bir Ouija Tahtası aracılığıyla Mavi Leydi ile iletişime geçmesine yardım etmesi için ikna eder  ve kızlar, sadece arkadaşlıklarını değil Suzy’nin akıl sağlığını da yok etmeye kararlı görünen korkunç bir ruhu serbest bırakırlar.

Özet

Yaklaşık 10 yaşından itibaren kızlar için gerçekten sinir bozucu bir hayalet hikayesi. 12 yıl. Eylem, kızlar için bir İngiliz yatılı okulunda gerçekleşir. Okulun trajik efsanelerinden biri, okulda öğrenci olan ve okulun ana girişine çıkan merdivenlerde soğuktan ölen genç bir kız olan Mavi Hanım’la ilgili olandır.

Ve o zamandan beri, Mavi Leydi okul koridorlarında şaka yapıyor. Frankie okula yeni geldi.

Medya Yorumları

»Bir hayalet hikayesi okuduğunuzda şu sorudan kaçamazsınız:

Kitap ürkütücü müydü?

Ve evet, buydu. MAVİ KADIN, tam olarak doğru hayalet hikayesi havasına sahipti, garip sesler, kapılardaki çizikler, yere yanmış gizemli mesajlar ve aynalardaki korkunç şeyler ile tamamlandı. Ve daha da iyisi: yatılı okulda geçiyor.

Yatılı okul atmosferi ve hayalet hikayesi tüm zamanların birleşimidir ve bu kitapta gerçekten işe yaramıştır. « Sus’ Book Blog

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.