Mafya Ve Saplantısı IV-V.Cilt - lylah james - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mafya Ve Saplantısı IV-V.Cilt – lylah james

Mafya Ve Saplantısı IV-V.Cilt – lylah james

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 462
Yazar: lylah james

2.767 Kişi Tarafından Görüldü

Hayatımın tek bir amacı var Ailemi  korumak …

 

Düşmanla savaşsam, sakatlasam ya da öldürsem, benim için fark etmez. Ailem için bir kurşun yemek zorunda kalsam, ölümü yüzümde lanet bir gülümsemeyle kucaklardım.

 

Güvenlikleri tehlikeye girdiğinde hayatımı tehlikeye attım ve şeytanla bir anlaşma yaptım. Onu hiç sorgulamadım, bir kez bile… …onu görene kadar.

 

Tek gereken bir bakış. Güzel gözleri şimdi ruhuma damgasını vurmuşken, hayatımın üzerine inşa edildiği temel değişiyor. Sadakatim bulanıklaştı ve hayatım yeni bir anlam kazandı.

 

Aramızda inkar edilemez bir çekim ve ikimizi de mahvetmekle tehdit eden şehvetli bir arzu var. Beni takıntılı bir adama dönüştürdü. Mükemmel, iyi planlanmış hayatım artık kaos içinde ve bir seçim yapılması gerekiyor.

 

Ailem mi yoksa takıntım mı?

 

***********

 

Çok uzun süre karanlıkta yaşadım, hayat şansı yok. Seçenek yok. Şeytan bana, bedenime ve ruhuma sahipti ama kalbime değil.

 

Asla sahiplenilemeyecek tek parçam buydu…… ya da ben öyle düşündüm.

 

Viktor kalbime girdi ve ruhuma damgasını vurdu. Kalmak için orada olduğunu açıkça belirtti. Karanlık bizi kör ettiğinde bile yanımdan hiç ayrılmadı. Paylaştığımız şey tatlı, evcilleştirilmemiş ve vahşiydi. Ama yasaktı, tehlikeliydi ve sonucu sadece acı olacaktı.

 

Bir oyun oynanıyor. Arena bir kan banyosu ve Game Masters acımasız. Sonunda sadece biri hayatta kalacak. Sadece bir Kral ayakta kalacak.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.