Leviathan Uyanıyor (Enginlik Serisi 1) - James S.A. Corey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Leviathan Uyanıyor (Enginlik Serisi 1) – James S.A. Corey

Leviathan Uyanıyor (Enginlik Serisi 1) – James S.A. Corey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2013
Eklenme: Aralık 17th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 512
Yazar: James S.A. Corey

2.202 Kişi Tarafından Görüldü

Geleceğe hoşgeldiniz.

“Gelecek… tam da olması gerektiği gibi…”
The Wall Street Journal

“Gezegenlerarası sürükleyici bir macera.”
Publishers Weekly

İnsanlık güneş sistemini Mars’ı, Ay’ı, Asteroit Kuşağı’nı ve de ötesini kolonileştirmiştir. Fakat yıldızlar hâlâ erişilmezdir.

Jim Holden Satürn’ün halkaları ile Kuşak’taki maden istasyonları arasında mekik dokuyan bir buz şilebinin idari subayıdır. O ve mürettebatı Scopuli adındaki terk edilmiş bir gemiye rastladıklarında korkunç bir sırla karşılaşırlar. Bu birileri için uğruna cinayet işlenecek bir sırdır hem de Jim ile mürettebatının hayal bile edemeyecekleri bir ölçekte. Jim gemiyi oraya kimin ve niye bıraktığını bulamazsa güneş sisteminde savaş çıkacaktır.

Dedektif Miller bir kızı aramaktadır milyarlarca kişilik bir sistemdeki tek bir kızı. Fakat kızın ailesinde para boldur ve parayı veren düdüğü çalmaktadır. İpuçları onu Scopuli’ye ve isyancı sempatizanı Holden’a çıkardığında Miller bu kızın tüm olup bitenlerin anahtarı olabileceğini anlar.

Holden ile Miller’ın Dünya hükümeti, Dış Gezegen devrimcileri ve gizli şirketler arasındaki ince bir çizgide yürümeleri gerekmektedir ve şans onlardan yana değildir. Fakat Kuşak’ta farklı kurallar geçerlidir ve küçük bir gemi bile evrenin kaderini değiştirebilir.

“Leviathan Uyanıyor (Enginlik Serisi 1) – James S.A. Corey” için 1 Yorum

  • emegi gecen arkadaslara tesekkur ederek basliyayim yoruma
    James S.A.Corey kitaplarini bilmeden dizisini izlerken yorumlarda kitabindan dizi film yapildigini okuyunca bu sitede buldum dizisi sarici ama kitap her daim diziden iyi olmustur seri kitabin ikincisi yok baska yerlerdende bakabilirim okumak isteyenler eger okumadiysaniz Ejder kapisi serisi var sevdigim tavsiye ederim

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.