Lanet İşçiler Serisi "1-2-3. Cilt" - Holly Black - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Lanet İşçiler Serisi “1-2-3. Cilt” – Holly Black

Lanet İşçiler Serisi “1-2-3. Cilt” – Holly Black

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 570
Yazar: Holly Black

1.705 Kişi Tarafından Görüldü

Cassel Sharpe, ellerinin en ufak bir dokunuşuyla duyguları, hatıraları ve şansı değiştirme gücüne sahip lanet işçileri ailesinden geliyor. Ve lanet işi yasa dışı olduğu için, hepsi de suçlu. Birçoğu gangster ve dolandırıcı olur ama Cassel olmaz. Sihri yok, bu yüzden o bir yabancı, çarpık bir ailenin cinselliğe karşı çocuğu – üç yıl önce en iyi arkadaşı Lila’yı öldürdüğü küçük ayrıntı dışında.

 

Cassel, kalabalığa karışarak dikkatlice bir normallik cephesi oluşturdu. Ancak kendisine bir şey söylemek isteyen beyaz bir kediyle ilgili korkunç rüyalar görerek gecenin karanlığına doğru sürüklenirken kendini uyurgezer halde bulunca yüzü çökmeye başlar.

 

Kendisinden sır saklayan iki ağabeyinin garip davranışları da dahil olmak üzere başka rahatsız edici şeyleri de fark ediyor. Cassel, büyük bir dolandırıcılık oyununda farkında olmadan bir piyon olduğundan şüphelenmeye başladığında, geçmişini ve anılarını çözmesi gerekir. Gerçeği bulmak için Cassel’in dolandırıcıları alt etmesi gerekecek.

 

lanet İşçiler Serisi

Beyaz Kedi

Kırmızı Eldiven

Kara Yürek

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                                                       ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.