Lana - R. K. Lilley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Lana – R. K. Lilley

Lana – R. K. Lilley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Eylül 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 192
Yazar: R. K. Lilley

1.021 Kişi Tarafından Görüldü

Lana hayatında olmadığı bir zamanı hatırlamıyor. Akira’ya umutsuzca aşık. Onu gördüğünü bilse de duguları onu durdurmayı başaramadı.

 

Bir gece bir araya geldiler, ama bu işleri daha da kötüleştirdi.Akira’yı baştan çıkardıktan sonra, aşklarının gerçek olduğu ortaya çıktı. çözümsüz bir şekilde tek taraflı ve Kalbi kırık,Lana ondan kaçtı.

 

Sekiz yıl sonra, Lana sonunda eve döner ve burada kalmayı planlar. kısaca, özel bir gezide işe git, ama planları asla unutmadığı adamla tanıştığında çabucak ters gider. Ama zevk her zaman acıyla gelir ve sırlar ortaya çıktığında,güvene nihayet meydan okundu.

 


RK Lilley

 

Kocası ve iki güzel oğluyla Colorado’da yaşıyor. Birinci sınıf uçuş görevlisi olmaktan, seyislik yapmaya kadar pek çok ilginç işte çalıştı, ancak çocukları olana kadar zor işin ne olduğunu bilmediğine yemin ediyor.

 

Hatırlayabildiğinden beri hem kurgu okuma hem de yazma bağımlısı oldu. Seyahat etmeyi, okumayı, yürüyüş yapmayı, resim yapmayı, oyun oynamayı, anime izlemeyi ve her günün tadını çıkarmayı seviyor. In Flight, Mile High, Grounded erotik aşk romanları ve Lana adlı kısa romanın yazarıdır.

 

Bu kitap 18+ yaş için tasarlanmıştır

“Lana – R. K. Lilley” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.