Lacivert "Amber 3" - T. Y. Mazer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Lacivert “Amber 3” – T. Y. Mazer

Lacivert “Amber 3” – T. Y. Mazer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Kasım 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 375
Yazar: T. Y. Mazer

830 Kişi Tarafından Görüldü

Aşka inanmayan bir adam, sonsuz aşk için savaşırken ne kadar ileri gidebilir?

 

“Biliyordum, bende bir hata vardı. Zihnimde ise koca bir kara delik. Her şeyi hatırlıyordum ancak bu hatıraların bana ait olduğundan emin olamıyordum. Sonra o vardı… Edepsiz Lacivert. Sahi neden bana öyle yoğun bakıyordu? İfadesiz suratında neden kırgınlıklar yakalıyordum? Yine nasıl bir oyun oynuyordu?”

 

James ve Beren için yeşeren umutlar, Beren’in başına gelenlerle yerle bir olur. James ve ekibi, genç kıza olanları çözmeye çalışırken, bir yandan da Birlik’in onlara verdiği görevi sonuçlandırmak zorundadırlar. Ancak James’in hepsinden daha zor bir sınavı vardır. Sonsuz aşkını geri kazanabilmek için ne kadar ileri gidecek? Ve tüm bu savaşı verirken, Beren’i korumaya nasıl devam edecek?

 

Genç ikilinin macerası son bulurken, düğümler daha karmaşık, sırlar daha acımasız hale geliyor.

 

Özet

 

Y. Mazer büyük ses getiren “Lacivert” serisinin gözden geçirilmiş ve tasarımı yenilenmiş baskılarıyla Artemis’te! Serinin son kitabı olan Amber, Lacivert ve Safir’le okuyucuyu kendine bağlayan hikâyenin son düğümünü çözüyor.

 

James ve Beren’in imkânsız aşkına, Birlik’te yaşanan sıkıntılar da eklenince olaylar iyiden iyiye karışıyor. Bu genç çiftin macerası son bulurken aşkın imkânsızlıklara karşı gücüne bir kez daha tanık olacaksınız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.