Kraliyet Yükseltilmiş 5 (Kısa Öykü) - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kraliyet Yükseltilmiş 5 (Kısa Öykü) – Emma Chase

Kraliyet Yükseltilmiş 5 (Kısa Öykü) – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 55
Yazar: Emma Chase

1.523 Kişi Tarafından Görüldü

“O bizim için bir neşe kaynağı. Onların hepsi. Bize migren vermekle meşgul olmadıklarında.” ~Kral Henry

 

Hiç kimse çocuk yetiştirmenin kolay olduğunu söylemedi… ama müstakbel bir hükümdar yetiştirmek? Bu tamamı ile başka bir hikaye.

 

Royally Matched’den yirmi yıl sonra geçen tatlı, seksi, iç ısıtan kısa hikaye Royally Raised’de Wessco’nun karşı konulamaz asilzadelerinin sonsuza kadar mutlu olanlarına bir göz atın.

 

Yazar Hakkında

 

New York Times’ın en çok satan yazarı Emma Chase, zekice şakalaşmaları, duyguları ve seksi, baygınlık anları ile tanınan çağdaş aşk romanları yazıyor. Kitapları dünya çapında yirmiden fazla dile çevrildi.

 

Emma harika kocası, iki neşeli çocuğu ve iki sevimli ama kötü huylu köpeğiyle New Jersey’de yaşıyor. Kafeinle uzun süredir devam eden bir aşk/nefret ilişkisi var.

 

Andi Arndt, kariyerine sesli kitap anlatımı alanında, halka açık radyo programlarına ev sahipliği yaptıktan ve James Madison Üniversitesi’nde oyunculuk ve ses/konuşma dersleri verdikten sonra ulaştı. Dillere ve lehçelere kulak veren, klasik eğitim almış bir aktris olan Andi, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca, Fransızca ve Çince (Mandarin) eğitimi aldı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.