Kötü Çocuk Ve Erkek Fatma - Nicole Nwosu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kötü Çocuk Ve Erkek Fatma – Nicole Nwosu

Kötü Çocuk Ve Erkek Fatma – Nicole Nwosu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 340
Yazar: Nicole Nwosu

1.682 Kişi Tarafından Görüldü

Bazı aşk hikayeleri tamamen yanlış şekillerde başlar. Adamlardan biri olmaktan her zaman rahat olan Macy Anderson, lazerle yalnızca üç şeye odaklanmıştır: çalışmalar, futbol ve burs. Romantizm, Macy’nin aklındaki son şey, ta ki şimdiye kadar ezildiği tek erkek olan Cedric Cahill ona çıkma teklif edene kadar.

Yakışıklı ve karizmatik Cedric, Macy’nin bir erkek arkadaşta istediği her şeye sahip. Tek bir sorun var: Cedric’in kuzeni Sam.

Yüzsüz ve mazeretsiz bir kötü çocuk itibarına sahip olan Sam, Macy’nin hayatında sürekli olarak ortaya çıkmak için can sıkıcı bir yola sahiptir. “Sadece arkadaş” ilişkilerinin altında bir şeyler çatırdadı ve kısa süre sonra Macy onu düşünmemesi gereken her şekilde düşünmeye başladı onun yanındayken işleri fazla ileri götürmeye başladı.

Özellikle Sam’in kötü çocuk tavrının ardındaki gerçek, aralarındaki her şeyi sonsuza dek değiştirdiğinde.

Özet

Takma adlar, futbol sevgisi ve okul dedikoduları, kötü çocuk ve erkek fatmanın ortak noktalarıdır. Ama birbirlerine bir şans verirlerse, daha fazlasını bulacaklar mı?

Ancak ikili beklenmedik bir şekilde karşılaşınca her şey tepetaklak olur. Çünkü Sam Cahill okulun kötü çocuğudur, dersleri asması ve başını belaya sokmasıyla tanınır.

Ama Sam ona (futbol sahası içinde ve dışında) hareketlerini göstermeye başladığında, Macy deri kaplı dış görünüşün altında farklı bir adam görmeye başlar.

Bu onu, kuralları çiğnemeye değecek tek adam olduğuna ikna etmeye yetecek mi?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.