Kördüğüm (Fairfax 1) - Calia Read - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kördüğüm (Fairfax 1) – Calia Read

Kördüğüm (Fairfax 1) – Calia Read

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ocak 2015
Eklenme: Mayıs 17th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Calia Read

2.871 Kişi Tarafından Görüldü

Bir ay önce, akıl hastanesine yatırıldım. Dün, Lachlan ziyaretime geldi. Beni öptü ve aklımı kaçırmaya başladığımı söyledi. Saatler sonra Max düşüncelerimi işgal etti; deli olmadığımı ve bana ihtiyacı olduğunu hatırlattı.

Birkaç dakika önce geçmişimi aydınlatmaya çalışarak gerçeklikten daha da uzaklaştım… Şimdi, herkes benim aklımı kaçırdığımı düşünüyor ama ben onun gerçek olduğunu ve ne gördüğümü biliyorum… Bana inanıyor musun?

“Seksi, gizemli ve etkileyici bir hikâye… Calia Read’in kelimeleri sizi esir edecek ve aklınızı başınızdan alacak!” 
-Claire Contreras, There is No Light in Darkness’in Yazarı-

GİRİŞ

Pencereden dışarı, uçuşarak yere düşen kar tanelerine bakıyorum.
Özgürlüğe yanıp tutuşur hâlde yüzümü cama dayıyorum. Ama dışarıyla arama giren engel ince bir cam tabakası değil; gerçeklik. Çoğu insan gerçeğin küçük narin bir kuş olduğuna inanır. Zararsız olduğunu düşünür.
Ama ben onların bilmediği bir şey biliyorum.


Cesaret edip de ellerini bedenlerinden çekebilirlerse o küçük kuşun gitmiş olduğunu fark edecekler. Tenlerini delip geçmiş, ruhlarının ta içine, en çok acıyan yerine göç etmiştir. İşte bu yüzden ben buradayım, onlar ise burada değiller.


Alnımı pencereye dayayıp cama hohluyorum. Buğu oluşuyor ve çetelem görünüyor. Bir işaret daha koyuyorum cama. Otuz gün. Fairfax Ruh Sağlığı Enstitüsü’ne mahkeme kararıyla yatırılışımdan beri 30 gün.720 saattir her sabah gözlerimi tanımadığım bir odava açıyorum.

720 saattir her saatte bir hemşireler odama girip çıkıyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.