Köprü Krallığı Serisi 1-2 - Danielle L. Jensen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Köprü Krallığı Serisi 1-2  –  Danielle L. Jensen

Köprü Krallığı Serisi 1-2 – Danielle L. Jensen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 752
Yazar: Danielle L. Jensen

4.709 Kişi Tarafından Görüldü

Köprü Krallığı Seri 1

Ya yok etmeye yemin ettiğin tek kişiye aşık olursan? Lara’nın düğün gününde kocası için tek bir düşüncesi vardır: Krallığını dize getireceğim.

 

Fırtınanın harap ettiği bir dünyadan geçen tek yol olan Köprü Krallığı, topraklar arasındaki tüm ticareti ve seyahati kontrol ederek hükümdarının kendisini zenginleştirmesine ve Lara’nın anavatanı da dahil olmak üzere düşmanlarını mahrum etmesine izin veriyor.

 

Böylece bir barış antlaşmasını yerine getirme kisvesi altında gelin olarak gönderildiğinde, Lara aşılmaz Köprü Krallığı’nın savunmasını kırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Ama fırtınalı denizlerle çevrili yemyeşil bir cennet olan yeni evine sızıp yeni kocası Aren’i tanımaya başladığında, Lara, gerçek kötülüğün nerede olduğunu sorgulamaya başlar.

 

Hain Kraliçe 2

 

Kocası esir alındığında Lara’nın tek bir düşüncesi vardır: Eşimi serbest bırakmak için ne gerekiyorsa yapacağım. Şimdi bir hain olarak sürgünde olan bir kraliçe olan Lara, Ithicana’nın kendi babası tarafından fethedilmesini izledi, yıkımı durdurmak için hiçbir şey yapamayacak kadar çaresiz. Ancak kocası Aren’in savaşta esir alındığını öğrendiğinde Lara, babasının onu hayatta tutmasının tek bir nedeni olduğunu anlar:

 

Hayatını Fırtına Denizleri için riske atan Lara, sadece kralını kurtarmakla kalmayıp, Köprü Krallığı’nı babasının pençelerinden kendi silahlarını, yani hayatlarını bağışladığı kız kardeşlerini kullanarak kurtarmak için bir planla Ithicana’ya geri döner. Ancak Lara ve arkadaşları, Aren’i babasının sarayından kurtarmak için bir plan hazırlarken, içeri girmenin kolay olsa da, çok geçmeden şunu keşfederler: Aren’i ve kendilerini geri almak tamamen başka bir şey olacak.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.