Kızılgerdan - Jo Nesbo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kızılgerdan – Jo Nesbo

Kızılgerdan – Jo Nesbo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2018
Eklenme: Haziran 23rd, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 580
Yazar: Jo Nesbo

1.600 Kişi Tarafından Görüldü

Harry Hole zor bulunan, özel bir suikast silahının ülkeye gizlice sokulduğunu haber alır.

Bu arada İkinci Dünya Savaşı’nda cephede bulunmuş eski bir Nazi sempatizanı, boğazı kesilmiş halde bulunur. Bir süre sonra, Harry’nin çok değer verdiği bir arkadaşı öldürülür. Öldürüldüğü gece neden Harry’ye ulaşmaya çalışmıştır?

Harry’nin araştırması onun, kendi adaletini yerine getirmeye kararlı bir katille karşı karşıya olduğunu gösterir. Harry Hole bir kez daha birbirinden bağımsız görünen bu vakaları çözmek ve katili durdurmak zorundadır.

Kızılgerdan’ı okumak iyi bir aksiyon filmi izlemeye benziyor. Nesbo’nun sahneleri o kadar canlı ki adeta büyük ekranda izleniyormuş duygusu veriyor. Temposu hızlı. Olay örgüsü titiz ve zengin, karakterler ise ilgi çekici.

– USA Today

Kısa Giriş

Gri bir kuş Harry’nin görüş alanına girip, çıkıyor; Harry ise parmaklarıyla direksiyona vurmaya devam ediyordu. Vakit geçmek bilmiyordu. Dün televizyon programının birinde “ağır akan zaman” konusu konuşulmuştu. İşte Harry’nin içinde bulunduğu zaman da tıpkı böyleydi.

Noel’de, Noel Baba’yı beklerken zamanın geçmek bilmemesi gibi. Ya da elektrikli sandalyeye oturmuş, elektrik verilmesini beklerken; durduğu düşünülen zaman gibi. Direksiyona daha sert vurmaya başladı.

Otoyol gişelerinin arkasındaki açık alana park etmişlerdi. Ellen, radyonun sesini biraz açtı. Radyodaki spiker, büyük bir ağırbaşlılık ve ciddiyetle konuşuyordu.

“Uçak elli dakika önce iniş yaptı ve Amerikan Başkanı tam olarak sabah 06.38’de Norveç topraklarına ayak bastı. Başkan, Ullensaker Belediye Başkanı tarafından karşılandı.

Oslo’da harika bir sonbahar günü yaşanıyor. Hava adeta, bu zirve toplantısı için en uygun koşulu sağlıyor. Şimdi tekrar Başkanla ve yarım saat önce basın toplantısında yaptığı konuşmaya kulak verelim.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.