Kızıl Damla (Gece Avcısı Dünyası Serisi 1) - Jeaniene Frost - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kızıl Damla (Gece Avcısı Dünyası Serisi 1)  –  Jeaniene Frost

Kızıl Damla (Gece Avcısı Dünyası Serisi 1) – Jeaniene Frost

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Nisan 24th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 435
Yazar: Jeaniene Frost

1.979 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk Asırlar Sonra Kötülüğün Hedefindeki Kadınla Gelecekti

Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi.

Ailesinin geçmişi ise beklenmedik sırlarla doluydu ve bu yüzden Denise’in hayatı karanlığa gömülmüştü. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, atan kalbi kendisini delicesine arzulayan bir ölümsüzün ellerindeydi. O ölümsüz, asırlardır dünya üzerinde yaşayan güçlü, yakışıklı ve gizemli vampir Spade’di…

Şimdi Spade’in görevi, tehlikedeki bu cazibeli kadını korumak. Hem de bu uğurda kendi türünü yok etmek zorunda kalsa bile! Denise, onun en derin açlığını körüklerken Spade, bu karşı konulmaz kadına sahip olma arzusuyla mücadele etmek zorunda.

Bir yanda kocası Randy’i zombi saldırısında kaybeden Cat’in arkadaşı Denise, diğer tarafta sevgilisine tecavüz ve işkence edilip öldürüldüğünden beri insanlarla ilişki kurmayan hayata küsmüş Spade.

Randy’nin ölümünden sonra Denise kendini bu fantastik dünyadan uzaklaştırmaya karar verir ama olaylar istediği gibi gelişmez tabi.

İki kuzeni ve halası öldüğünde kendi atası sayılan birinin şeytanla anlaşma yaptığını öğrenir. Aynı iblisle kendisi de anlaşma yapar ve akrabasını aramaya başlar.

Kocanı öldüren bir vampir ırkına tekrar nasıl güven duyabilirsin? Tekrar aynı travmaları yaşamaya göze alabilir misin? İnsanlığından birilerini kurtarmak uğruna vazgeçebilir misin?

Kızıl Damla bu üç önemli sorunun da cevabını vermiş bir fantastik kurgu. Denise, ölen kocasını unutmak gibi bir eylemde bulunmak yerine ona kalbinde sonsuz bir yer ayırmış. Spade,

Giselda’yı hiç bir zaman unutmayacak. Ama tekrar sevmeyi ve sevilmeyi tatmıştı ve bunun için ona sonsuza dek minnet duyacaktı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.