Kırmızı Anahtar - Esra Çanlı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kırmızı Anahtar – Esra Çanlı

Kırmızı Anahtar – Esra Çanlı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 453
Yazar: Esra Çanlı

4.145 Kişi Tarafından Görüldü

O, tüm Türkiye’de aranan bir kanun kaçağı, izi sürülemeyen bir hacker… Kimine göre hain, kimine göre kahraman…Kamuoyunca bilinen kod adıyla; “Redkey”

 

Yaklaşık 7 yıl boyunca dijital bir platform üzerinden 93 bölüm halinde yayınlanan Kırmızı Anahtar serisi, geniş kitleleri yakalayarak 3,5 milyondan fazla okunma sayısına ulaştı. Gerçekleşen final bölümünün ardından kapsamlı bir revizyona alınan ve tüm bölümleri yeni baştan yazılan kurgu, Mart 2022 itibariyle ise kitap halinde derlenerek okuyucusuyla buluşmaya başladı.

 

Türkiye’deki aktif tüm sosyal medya hesaplarını ele geçirerek ülke tarihinin en büyük siber saldırısını gerçekleştiren Redkey, yayınladığı bir manifestoyla “Şahbozanlar” diye tanımladığı bir güruha savaş açtığını ilan eder. Eylemlerinin sebebini, ülkede çöken adalet sistemine karşı bir başkaldırı olarak açıklayan Redkey, kısa süre içinde, suçlu olduğunu iddia ettiği şahısları yakalayıp boyunlarına kırmızı bir anahtar takarak emniyet güçlerine teslim etmeye başlar. Yüzü ve kimliği kimse tarafından bilinmeyen bu anti-kahramanın yolu bir gün, kendi halinde yaşayan gazeteci Deniz’le kesiştiğinde ise olaylar gelişir.

 

Hikaye, kendini, belirli kalıp ve takıntıların içine hapseden gazeteci kız Deniz’in ağzından anlatılıyor.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                          ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.