Kırılgan Şeylerin Bilimi - Tae Keller - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kırılgan Şeylerin Bilimi – Tae Keller

Kırılgan Şeylerin Bilimi – Tae Keller

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 219
Yazar: Tae Keller

492 Kişi Tarafından Görüldü

 

İşin aslı, Bay Neely sınıftakilerden önemli bir soru bulup bilimsel yöntem kullanarak cevaplamalarını istediğinde, kastettiği  bu türden bir soru değildi. Ama Natalie’nin bitki bilimci annesi depresyonda ve Natalie için cevaplanması gereken SORU tam da bu.

 

Fen öğretmeni yumurta atma yarışmasına katılmasını önerince Natalie, bunun tüm sorunları için mükemmel bir çözüm olacağını düşünür.

 

Tüm imkânsızlıklara rağmen hayatta kalabilen bu büyülü çiçeklerin, annesine yeniden yaşama sevinci aşılayacağına emindir Natalie. Neticede, anne babalar kırılganlaştığında onları kurtarmak çocukların görevidir, öyle değil mi?

 

Newberry Ödüllü Tae Keller’dan umudun, sevginin ve mucizelerin bilimi üstüne büyüleyici bir roman.

 

Özet

 

Natalie’nin fen öğretmeni ona bir yumurta düşürme yarışmasına katılmasını önerdiğinde, Natalie bunun tüm sorunlarına mükemmel bir çözüm olabileceğini düşünür. Annesi depresyondan muzdariptir ve Natalie, çiçeklerin büyüsünün annesine yeniden hayata aşık olması için ilham vereceğinden emindir.

 

Ama bunu tek başına yapamaz. Arkadaşları, sorunlardan bahsetmenin karanlık bir dolaptan bir bitkiyi alıp güneşe maruz bırakmak gibi olduğunu göstermek için harekete geçerler.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.