Kime Dokunduğuna Dikkat Et! (The Dark Elements Serisi 2) - Jennifer L. Armentrout - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kime Dokunduğuna Dikkat Et! (The Dark Elements Serisi 2) – Jennifer L. Armentrout

Kime Dokunduğuna Dikkat Et! (The Dark Elements Serisi 2) – Jennifer L. Armentrout

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 508
Yazar: Jennifer L. Armentrout

3.070 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlık Elementler serisinin ilk kitabı Kimi Öptüğüne Dikkat Et! ’in yayınından sonra Kime Dokunduğuna Dikkat Et! ile Layla gerçeklere biraz daha yaklaşıyor. Onunla bu aşk ve macera ikileminde yürümeye varmısınız?
Layla’nın cehennemi dokunuşlarında saklı!..

GİRİŞ

Bayan Cleo biyoloji sınıfına girdikten, tepegözü açıp ışıkları kapattıktan on saniye sonra, Bambi halihazırda belime sarıldığı yerde artık rahat edemediğine karar verdi. Karnımda kayan, haddinden fazla aktif olan şeytani yılan dövmesi, özellikle de besin zincirini konu eden sıkıcı bir derste, bir an olsun kıpırdamadan oturmaya niyetli değildi.Yılan, göğüslerimin arasından yukarıya çıkıp elmas şeklindeki başını omzuma koydu; ben de kıs kıs gülmemek için kendimi zor tutup kaskatı oturdum.

Stacey kaşları havada bana bakarken beş saniye daha geçti. Gergin bir şekilde, zoraki gülümsedim; Bambi’nin yapacaklarını daha bitirmediğini biliyordum. Yılan, dilini uzatıp boynumun yanını yaladı. Elimle ağzımı kapatıp kıkırdamamı bastırdım. Bir yandan da sıramda kıpır kıpır ediyordum. “Uyarıcı falan mı aldın sen?” diye sordu Stacey alçak sesle, gür perçemlerini koyu renkli gözlerinden çekerken. “Yoksa sol memem dışarıya çıkmış da dünyaya merhaba mı diyor?

Çünkü en iyi arkadaşım olarak bana söylemek zorundasın.” 7 J E N N I F E R L. A R M E N T R O U T Memesinin tişörtünün içinde olduğunu biliyordum; daha doğrusu, V yaka kazağının dekoltesi derin olduğundan en azından öyle olmasını umuyordum ama yine de elimi ağzımdan çekerken bakışlarımı aşağıya indirmeden edemedim. “Memende bir şey yok. Ben sadece… Yerimde duramıyorum.” Bana bakıp burnunu kırıştırdı, sonra da dikkatini sınıfın ön tarafına yöneltti.

Derin bir nefes aldım, dersin geri kalanında Bambi’nin olduğu yerde kalmasını diledim. Bambi derimdeyken çılgın bir tik nöbetine girmiş gibiydim. Her beş saniyede bir oramın buramın atmasının (zaten aslında olmayan) popülerliğime hiç faydası dokunmuyordu.

Neyse ki havaların buz gibi olması, Şükran Günü’nün de hızla yaklaşması sayesinde, Bambi’yi gizleyen balıkçı yaka kazaklar, uzun kollu giysiler giyerek durumu kurtarıyordum. Şey, tabii Bambi yüzüme tırmanmaya karar vermediği sürece.

Zayne’in yanında hep böyle yapıyordu. Zayne kelimenin tam anlamıyla göz kamaştırıcı bir Muhafız’dı; istediklerinde insan görüntüsüne bürünen ama gerçek görüntüleri, insanların gargoyle diye adlandırdıkları bir şey olan ırkın üyesiydi. Muhafızların görevi insanları korumak, gece… ya da gündüz ortaya çıkan korkutucu şeyleri avlamaktı.

Zayne’le beraber büyümüş, yıllar yılı da ona karşı platonik bir aşk beslemiştim. Bambi hareket etti, kuyruğuyla karnımın yan tarafını gıdıkladı. Roth’un, Bambi’nin her yerinde dolaşmasıyla nasıl baş ettiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Göğsüme saplanan derin, merhametsiz bir sancıyla nefesim kesildi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.