Keşke Gerçek Olsa (Et si c'était vrai Serisi 1) - Marc Levy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Keşke Gerçek Olsa (Et si c’était vrai Serisi 1) – Marc Levy

Keşke Gerçek Olsa (Et si c’était vrai Serisi 1) – Marc Levy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkce
Sayfa: 200
Yazar: Marc Levy

1.872 Kişi Tarafından Görüldü

Hastalarına hayat vermeye çalışırken kendini hasta yatağında derin komada bulan acil servis doktoru Lauren, yaşam ile ölüm arasında sessiz bir mücadeleye girer.

Annesi bile farkında değildir bu mücadelenin, servisin bölüm şefi olan hocası ise çoktan fişin çekilmesinden yanadır. Lauren kendini hastanede bırakıp sesine karşılık aramaya başlar, ulaşamadığı yer yoktur ama hiç kimse farkında değildir varlığının/yokluğunun Ve bir gün, artık başkasının oturduğu dairesinde yakalanır. İlk kez görülür, duyulur olmuştur Annesinin evini kiraladığı Arthur, genç ve çok başarılı bir mimardır.

Banyo dolabında Laurenı bulmasını, önce yakın dostu ve ortağı Paulün bir sürprizi olarak düşünür. Ancak Laurenın bir süredir gözlemlediği Arthurla ilgili anlattıkları onu ikna eder ve Laurenın var olma savaşına o da katılır Marc Levynin sinemaya da uyarlanan bu çoksatar kitabı (ki sinemalarımızda Cennet Gibi adıyla gösterildi), daha ilk sayfalarından başlayarak okuru kendine bağlıyor.

Her ânı bu sevimli ikiliyle birlikte yaşıyor, duygulanıyor, çaresizliğe düşüyor, umutlanıyor, umutlarını yitiriyor ve büyüklere yazılmış bu masal için keşke gerçek olsa diyorsunuz

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.