Kendinizi Büyüleyin 1 - jessica clare - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kendinizi Büyüleyin 1 – jessica clare

Kendinizi Büyüleyin 1 – jessica clare

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 18th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 244
Yazar: jessica clare

2.026 Kişi Tarafından Görüldü

Reggie Johnson gazetedeki bir iş ilanını cevapladığında, en sevdiği kart oyunu Spellcraft: The Magicking’de çalışmak için başvurmadığını görünce şaşırır. Bunun yerine, gerçek bir cadı ile tanışmak için başvuruyor.

 

Yeni işin birkaç avantajı var – harika bir oda ve yemek, mükemmel maaş ve güçlü bir cadının yanında çıraklık yapıyor. Tabii, cadı biraz eksantrik . Ve elbette, Reggie’nin unutmayı tercih edeceği kara kediyle ilgili bir sorun vardı. Ancak en büyük sorun, işvereninin yeğeni ve büyü yapabilecek en kibirli, çekilmez, çıldırtıcı adam olan büyücü Ben Magnus’tur.

 

Reggie ondan kesinlikle nefret ediyor. Yakışıklı ama aynı zamanda otoriter ve sinir bozucu ve ona etrafta emirler veriyor. Ama bu kadar. Ancak kan davası olan biri ev halkını hedef aldığında, kendisini ölümcül bir laneti bozmak için Ben’le birlikte çalışırken bulur. Görünüşe göre, kediler ve köpekler gibi kavga etmediklerinde, işler düpedüz… büyüleyici oluyor.

 

Özet

 

Go Hex Yourself  “Kendinizi Büyüleyin”, düşmandan aşıklara uzanan bir hikayeye sahip paranormal bir romantik komedi romanıdır. Romantizmin her iki tarafını da veren iki ana karakter arasındaki bakış açısını değiştirerek anlatılan bir hikaye.

 

Reggie Johnson, Spellcraft ile çalışan bir asistan pozisyonu için bir ilan bulduğunda çaresizce bir işe ihtiyaç duyar.

 

Reggie, yeni işvereninin Spellcraft oyununda gerçekten işe yaramadığını, ancak büyü yapabilen gerçek bir cadı olduğunu düşündüğünü anlayınca biraz şaşırır. Sihrin gerçek olmadığını biliyor ve yalnızca maaşının iyi olmasını umuyor, özellikle de patronunun büyücü olduğunu iddia eden huysuz yeğeni Ben Magnus ile tanıştığında

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.